Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

kako uci u dream preko interneta

limun123

Ist oft hier
Registriert
4. November 2009
Beiträge
155
Reaktionspunkte
4
Punkte
18
Jel mi moze neko objasniti kako mogu da udjem u dreambox preko interneta? Imam glavnu IP adressu i IP adresu od dreama

Pozdrav
 
AW: kako uci u dream preko interneta

otvoris port 21 u router i logujes se sa neki ftp program kao totalkomander, filezilla, .....
 
AW: kako uci u dream preko interneta

Jel taj Port 21 u ruteru automatski zatvoren ili je stalno otvoren?
Imam TC i kad hocu novu liniju da otvorim kako to izgleda? Sta unesem kod Servername[ort]:?
Imam glavni IP i IP od boxa, znam i usern i pw.
 
AW: kako uci u dream preko interneta

taj port ne treba stalno da je otvoren!otvoris ga samo kada hoces na kratko da pristupis sa neta i odmah ga zatvaraj!

pod servername unosis javnu ip adresu tome kome hoces da pristupis,ili dyndns adresu!i user i pas moras znati od toga kome pristupas i naravno port 21 mora biti otvoren!ili port 23 ako hoces preko telneta da drndas tamo nesto!
 
AW: kako uci u dream preko interneta

jel mora kod mene biti port 21 otvoren ili na drugoj strani?
Ako unesem javnu IP adresu kako onda uci u dream posto dream ima svoju lokalnu ip kako to srediti?
 
AW: kako uci u dream preko interneta

port 21 mora biti otvoren kod onoga kod koga ulazis,kod tebe ne treba!unosis njegovu javnu ip adresu,moras znati njegov user i pass i to isto upisujes u novu konekciju u ttc, njegova lokalna ip nema nikakve veze sa ovime!
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…