Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Pink Tv na DM8000, kako?

kefalo

Newbie
Registriert
19. Februar 2011
Beiträge
12
Reaktionspunkte
0
Punkte
21
Pozdrav,

kako se moze Pink na DM8000 gledati?
Imam original karticu i orginalni resiver od TotalTV. Posto resiver nicemu nevalja htio bi da karticu prebacim u DM8000, ali i to neradi.
Sta mi je potrbno da bi DM8000 mogao da cita karticu?

Pozdrav Jovan :emoticon-0138-think
 
AW: Pink Tv na DM8000, kako?

Nema nista od toga ti imas total tv ne pink. Polako se radi na tom problemu gde su kartice uparene ali posto ide sky de u paring i to do augista meseca(svi ce morati da predju na v14 karte) nadajmo se da ce nemci to razbiti pa cemo i mi mozda imati koristi. Pozdrav
 
AW: Pink Tv na DM8000, kako?

Danas sam sa SKY telefonirao. Stare kartice S02 se menjaju. Hteo sam da mi daju V14 kartu bez resivera, medjutim nista od toga. Bicu postom obavesten pre zamene. Zasad ide V14 sa oscam, ti su kartu dobili bez resivera. Samo sto i oni sami neznaju koliko dugo. Kod zwangstausch je karta aktivirana vec u resiveru.
 
AW: Pink Tv na DM8000, kako?

Nema nikakve, u pravu si tema otisla u drugom pravcu. Ja sam se samo nadovezao na prethodni post.
 
AW: Pink Tv na DM8000, kako?

Jos nemoze i ocito da nisi razumeo sta sam pisao. Sky de treba da tek ide u hardware paring znaci jos nije ukljucen iz tog razloga karte jos uvek idu a zbog cega sam ti naveo bas skyde pa iz tog razloga ako oni nesrede kod njih nece ni total tv proraditi bar ne kod nas obicnih ljudi. Pozdrav
 
AW: Pink Tv na DM8000, kako?

Ja to vidim malo drukcije taj pairing bice "resen" ali ne za nas obicnih ljudi to znaci bice puno love u igri
ako hoces da gledas placas kako kod ostalih nasih paketa kao max,total,vip.....
Nazalost tako lako kako je sad nabavis kartu i shareas sa ljudima to vise nece biti
Nadam se da nece ali polako nekako stize kraj sharingu bez placanja.... Nazalost
 
AW: Pink Tv na DM8000, kako?

Moze biti. Samo sto svabe ako provale pairing, izbace oni to na Forum. Dok balkanci cuvaju znanje za sebe i naplacuju.
 
AW: Pink Tv na DM8000, kako?

Kako vidim Pink se moze gledati preko CS.
Na koji nacin i koji cam moram za to imati?

Hvala unapred

Pozdrav
 
Zurück
Oben