Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Imam jedno pitanje

dersate

Power Elite User
Registriert
28. Juli 2011
Beiträge
2.128
Lösungen
2
Reaktionspunkte
204
Punkte
233
Halo,

posto me do sada nisu intersovali nasi programi, a sada imam prijatelje koji bi ih gledali, dali mi neko od vas moze reci, koji Internrt TV je najbolji, sa boxom ili bez njega i gdje ga mogu nabaviti?
Cuo sam za TV NET, kazu da ima mnogo dobrih programa, pa da mi neko, ako hoce kaze, dali je stvarno tako dobar, sa boxom ili bez njega, kava je slika, i dali ima puno sportskih programa?
Nadam se da ce mi neko od vas pomoci. Hvala unaprijed.

pozdrav
 
Payserver werden hier nicht suportet , sommit bekommst du das nicht was du suchst

einfacher gesagt , falsches forum für solche fragen
 
Halo,

na ja, i to je jedan odgovor, koji ne razumijem, ali ako je tako kao sto ti kazes, onda mi niko ne moze pomoci, a to nije bas dobro. Koliko je meni poznato, u nasem forumu mozes pitati sve, a druga je stvar da li ti neko moze odgovoriti.

pozdrav
 
Google translator

ovaj forum će vam pomoći, jer nitko u ovom forumu Avgust Payserverami ne, samo pronaći pogrešan forum za vaša pitanja
 
Hallo,

@czutok

der Übersetzung ist sehr schlecht, wenn du mir helfen willst, das kannst du auch in deutsch.
Sag es mir bitte, wo soll ich sonst meine frage stellen? Danke.

Gruß
dersate
 
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
Er sucht nur ne möglichkeit um Ex-yu sender zu gucken, NetTv is kein Payserver...

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
Zdravo druze..
NetTv je legalni distributer IPTV Kanala..imas pored NetTVa jos dosta drugih..kao GSS media Balkaniyum.Tv itd..ukucaj samo u Google i naces dosta interesantnih predloga i ponuda..
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
Halo,

puno ti hvala za tvoj tip, nasao sam sa google par distributera koji nude nase programe, i nemora to bas biti TV NET, moze i neki drugi, samo da bude sto vise sporta, i da je slika dobra.

Nadam se da ce mi neko pomoci da nadjem dobrog ponudjivaca, preko interneta, sa boxom, je slika losija, uslov je dobra slika.
Ako nekö zna za neku ponudu, neka se javi.
Hvala jos jednom i

pozdrav
 
Zuletzt bearbeitet:
Zurück
Oben