Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?


Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!

Prosze o odpowiedz?
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

@Link ist nicht mehr aktiv.
bez polskiego dowodu osobistego nic nie zalatwisz w polsce z abonametem ( ciekawe czy jak ktos z polski przyjedzie bez dowodu do niemiec to dostanie sky na abonamet ? )

nie obraz sie , ale my nie jestesmy satsklep , jezeli masz jakies pytania o tym sklepie , to wes telefon , zadzwon do nich i spytaj besposrednio

my ci mozemy ewentualnie doradzic albo odradzic , i ja np. odradzam preypeyd , bo egal ile zaplacisz to i tak nie masz wszystkich programow
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

Dzienkuje za odpowiedzi,

o co mi hodzi jest ze tego nie rozumie jaka jest ruznica pomindzy prepaid i Abonament i czy te ceny som realistyczne bo 40 E za Dekoder z Kartom to w mojej opini tanio, dlaczego mnie to zirytowalo.. i czy przeduzanie za ca. 8 E w miesioncu?

Rozumim to tak ze na Prepaid nie mozna miec HBO itd, to jest jedyna ruznica do abonamentu?

Czego tez nie rozumie co jest za ruznica do Smart HD+?
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

te preypeyd pakety sie ruzniom cenom i ilosciom programuw , to co chcesz kupic to stary uzywany dekoder + karta

te przedluzenie by tak wyszlo kolo 8€ , tylko ze tam pisze OD 19,90zl miesiecznie

wiec w zaleznosci jaki paket wezniesz , tyle bedziesz placil , za te 19,90zl dostaniesz tylko podstawowe programy , nic wiecej
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

cze

ta cena co piszesz oniej jest taka , ta karta co z dekoderem dostaniesz jest nc mix na kturej sa najwazniejsze kanaly co trzeba , na prepaid tez dziala hbo bo sam posiadam 3 takie karty i za kazda karte place okolo 30 euro co 3miechy , co do smart hd jak sie nie myle to sa tam tylko podstawowe kanaly w hd no i to co ostatnio dali w promocji.
 
Zurück
Oben