Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

koliber

Newbie
Registriert
10. Oktober 2014
Beiträge
15
Reaktionspunkte
1
Punkte
3
Ort
in 7 Sky
Hallo,
od 4 dni mam GB 800HD SE plus (zielony od czytania boli mnie już głowa). We wtore jadę do Jeleniej-Góry i miałbym może okazję jakąś Kartę kupić. Pytanie:
1. Można mój receiver spreparować do oglądania (SAT) polskich programmów (HD i płatne/Abo)?
2. Można w Polsce tylko Kartę (Abo) kupić, czy musi trzeba też receiver do tej Karty kupić?
3. Jaką Kartę „opłaca” się dla odbioru w Niemczech kupić – odbieram Telewizja Polska SA, Astra)
Wiem, że to obszerny temat, ale może ma ktoś jakieś odpowiedzi na moje pytania (n.p. zostaw, to za skomplikowane dla ciebie – pomoże mi również)
Dziąkuję - Koliber
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

polskie teraz masz tylko NC+ albo Polsat , oba majom parowane karty z dekoderem , wiec zanim cokolwiek kupisz , dowiedz sie czy ktos ci w Pl. zaraz wyciagnie boxkey albo RSAkey , bes tego keya tej karty w twoim Gigablue nie uruchomisz

starej karty cyfry+ nie kupuj , NC+ wprowadza kastracje emm'uw i te karty beda predzej czy puzniej zlikwidowane
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

Hallo czutok,
Ja czytam, jest to nie takie proste – lepiej tak na „szybko” nic decydować. To bardzo ważna informacja dla mnie i bardzo za nią dziękuję; będę powoli do tego tematu podchodził.
Pozdrawiam Koliber
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

Ale ty odbieraz w ogole Hotbird albo tylko Astra? Bo wszystkie polskie kanaly sa na hotbirdzie. na astrze tylko sa kanaly TVP niekodowane albo kodowane ale nie ma dekodujacej karty dla tych kanalow.
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

Hallo harra,
sorry za późną odpowiedź, ale właśnie wróciłem i dopiero teraz odpowiadam. Mój SAT odbiera zarówno Astrę jak i Hotbird - te niekodowane z Astry odbieram z Hotbirdem jeszcze się tak nie "zaprzyjaźniłem" (SAT mamy dopiero od tygodnia, przedtem KD). Muszę się jeszcze pouczyć z tymi softcamźs itp. Byłem prawie w Polsce i chciałem kupić Karty, ale - w sklepie na głównej ulicy chcieli mi sprzedać jakieś Abo, a w warsztacie podwórkowym, jakąś karte, która bez Problemu miała z Gigablu funktionować - to było za łatwe nawet dla mnie, który dopiero zaczyna w tym temacie, więc zrezygnowałem z zakupu (na razie). Potrzebuję jeszcze czasu, aby to wszystko poszkopić i móc tam rozmawiać o tych sprawach na wyskości oczu.
Koliber
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

Hi!

kup Smart HD + tutaj niepotrzeba zadnych RSA keyow i chodzi w kazdym Tunerku...w ebayu szukaj sat-rudek. Pozniej po trzech miesiacach mozesz jak kogos masz w Polsce doladowac...
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

Hi!

@anton

genau, ja tez u tego ciula kupil a naladowac dal to w polsce. On tyz robi naladowanie ale za to bierze extra 50 €, jak policzysz to za granica kosztuje to 75€ na caly rok naladowac...
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

Hi!

wlasnie tego tez szukalem no i dopiero.....@anton pieronie bierz to..
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

trzeba ta karte po trzech miesiacach doladowac aby ten pakiet bez oplat ogladac? albo idze to tak jak TNK?
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

Ta karta tak jak piszesz trzeba doladowywac , niestety bo po trzech miechach bydzie wszystko ciemne .
Pozdro
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

witam
wlasnie tez zastanawiam sie nad TnK i chcialbym sobie kupic taki starter paket w polsce a, ze prawie kumpel leci tam to moze mi taka karte przywiesc. Moje pytanie: jaka karte potrzebuje? smart hdplus czy cnplus czy jaka? I jak doladowac mozna te karty z terenu DE? Albo sa jakies inne alternatywy zeby polskie kanaly ogladac?
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

Hi 4webmann,

sory, ale wszystkie odpowiedzi na twoje pytania znajdziesz jak dokladnie przeczytasz ten thread :dfingers:
 
Zurück
Oben