Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

Witam,
znalazłem waszą dyskusje i chćał bym zapytać o rade. Mam w Domu Fritzboxa na kturm działa OSCam i dwa Smargo, mam trzy telewizory w kturych są 2 Diablo WIFI i jeden Dreambox 800SE. W ten sposub oglądam niemieckie TV (HD+ i S**) Kupilem od kumpla z Polski CYFROWY POLSAT KARTE(NagraID KA-11) i Polsat Receiver. Teraz chial bym tą Karte terz do Fritzboxa podłączyć rzeby POLSAT w całym Domu mieć. Dowiedialem sie rze potzebuje RSA i Boxkey rzeby to funkcjonowało w OSCam. To samo było z HDplus, to mi sie udało wyczytać przez SCAM, ktury był nagrany w image. Ale w Dreamboxsie HD+ Karta terz diała, przez SCAM, Karte Polsatu w Dreamboxsie SCAM rozpoznaje ze jest NAGRA CARD ale nie umję jej czytać:dfingers:. Czy jest Morzliwość te Dane moim Sprzentem wyczytać?
Dzięki.
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

@pilik
jakie odpowiedzi? ze mam dac komus kupic w polsce smar hd+ i jak sie skonczy pierwszy miesiac, moge ja przez internet na satskelp.pl naladowac? Jak tak latwo to jest to super, odrazu tak robie. Problem w tym, ze wlasnie kumpel byl w polsce i zaden sklep nie chcial mu sprzedac samej karty smart hd+ tylko odrazu z receiverem jakims ciulatym. wiec gdzie te twoje odpowiedzi? :dfingers:
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

samej karty nie dostaniesz , one som z recivierem albo modulem CI , to co kupujesz przez internet to jest albo uzywane , albo z wyciagnietym boxkeyem , albo ktos cie robi w uja , bo tobie sprzeda karte a orginalny dekoder ophnie na alegro , a ty i tak za niego zaplacisz

wiec kolega cie nie oklamal , tylko poprostu nie byl zbyt ambitny w poszukiwaniach
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

@czutok,
@4webman

Czegos tutaj nierozumiem! 4webman szuka przeciez karty TNK, sam sie nawet zastanawia czy to moze byc ta Smart HD+, albo nie???????
Bo Kolega @anton1963 w poscie #8 podaje link do tej karty, i tam ja tez kupilet akurat taka karte!!!!
A Kolega @DigiPolak w poscie #10 pisze gdzie ta karta mozna doladowac!!!

@4webman: wcale nie musisz kolegow prosic o kupno tej karty w Polsce, ale co ty chesz zrobic to juz twoja sprawa. Ale czytac dokladne to sie musisz nauczyc!
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

to co jest w #8 , to oficjalnie juz nie istnieje , telewizja na karte to juz od jakis 10 lat na rynku jest , jak nie dluzej

to co jeszcze jest do kupienia to tylko resztki tego co wyprodukowano kiedys tam , i ten zestaw jest jeszcze bez dekodera , i bez modulu CI

wszystkie nowe zestawy som juz z modulami CI albo dekoderem , i karty som juz sparowane - potrzeba rsakey zeby karte oscamem wyczytac
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

jasne, ze jest link w poscie 8 tylko, ze tam karta kosztuje ponad 30 euro a w polsce cos kolo 30 zlotych (sama karta) wiec dlatego chcialem zeby mi to ktos z polski przywiozl. Ale nie wiedzialem, ze to uzywane karty. Ok, to krótko mówiac, na ebayu kupic karte i na satsklep naladowac.
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

@czutok
Aaaaa, takie to rzeczy sie porobily!!!
to ciekawe jak dlugo beda te karty suported, ktore np. i ja posiadam???? A moze zacznie NC+ tak jak SK* dekodery do damow rozsylac??
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

do starej preypeyd karty ci nikt dekodera nie posle

jedynie jak kupisz nowom to wtedy go dostajesz zaraz przy zakupie

dopuki ludzie za to placom i oni z tego majom jakis zysk , to bedzie leciec , jak zacznom jechac po minusie to weznom i napiszom ze likwidacja i po klopocie , poleci ci do tego okresu co masz zaplacone a potem skrobaczka do szyb z karty
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

o rany,, to jeszcze do tego jest problem z czytaniem tych kart? ja mam xtrend9200 i oscam zeby czytal moja karte sky i to nie wystarczy? eee tam....
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

@4webman

Z oscam leci ta karta bez problemu :)
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

stare karty tnk dzialajom tez bez problemu z cccamem , te nowsze musisz juz niestety oscamem
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

Hej,

interesuje sie tez tym Tematem, jakos togo nie rozumie - TNK to jest nc+ ale jako prepaid a nie jako abonament? czy to inne programy?

Jest mozliwosc w niemczech zrobic abonament nc+ albo bendonc w Polsce bez polskiego dowodu, czy co jest potrzebne? Konto w polskim Banku? (mog bym podac adres wujka ) - to co jest na Ebay to mnie nie przekonuje, ten Satsklep.pl sprzedaje do niemiec?
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

Oferta na Satsklep.pl

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!


za 40 Euro Reciever 250GB (Uzywany ale z Gwarancjom)

Jak to rozumie to bez polskich papieruw zostaje na prepaid i laduje co miesionc za 25 Zl. czyli 8 Euro?
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

z ofert Prepaid:

Samrt HD+ - Karta Conax (0b01) - nie wymaga RSA jako ciekawostka karty ktore sa "cale" (nie mozna wylamac chipa) maja normalne czasy do 350ms (te z wylamywanym chipem znacznie wieksze 700-900ms)
TNK HD / NNK - Karta Conax (0b01) - w tych ofertach karty sprzedawane sa z parowanymi reciverami (z serii reciverow BSKA BSLA mozna policzyc RSA zeby karta poprawnie funkcjonowala w oscam, rowniez istnieje rozroznienie kart z chipem wolnym i szybkim)

Cyfrowy Polsat - Karty Nagravision (1803, 1861) - sprzedawane razem z dekoderami ktore sa sparowane z karta, po znalezieniu "magika" ktory wyciagnie z dekodera BoxKey i RSA rowniez mozna uzyc karte w oscam
 
Zurück
Oben