Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

koliber

Newbie
Registriert
10. Oktober 2014
Beiträge
15
Reaktionspunkte
1
Punkte
3
Ort
in 7 Sky
Hallo,
od 4 dni mam GB 800HD SE plus (zielony od czytania boli mnie już głowa). We wtore jadę do Jeleniej-Góry i miałbym może okazję jakąś Kartę kupić. Pytanie:
1. Można mój receiver spreparować do oglądania (SAT) polskich programmów (HD i płatne/Abo)?
2. Można w Polsce tylko Kartę (Abo) kupić, czy musi trzeba też receiver do tej Karty kupić?
3. Jaką Kartę „opłaca” się dla odbioru w Niemczech kupić – odbieram Telewizja Polska SA, Astra)
Wiem, że to obszerny temat, ale może ma ktoś jakieś odpowiedzi na moje pytania (n.p. zostaw, to za skomplikowane dla ciebie – pomoże mi również)
Dziąkuję - Koliber
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

polskie teraz masz tylko NC+ albo Polsat , oba majom parowane karty z dekoderem , wiec zanim cokolwiek kupisz , dowiedz sie czy ktos ci w Pl. zaraz wyciagnie boxkey albo RSAkey , bes tego keya tej karty w twoim Gigablue nie uruchomisz

starej karty cyfry+ nie kupuj , NC+ wprowadza kastracje emm'uw i te karty beda predzej czy puzniej zlikwidowane
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

Hallo czutok,
Ja czytam, jest to nie takie proste – lepiej tak na „szybko” nic decydować. To bardzo ważna informacja dla mnie i bardzo za nią dziękuję; będę powoli do tego tematu podchodził.
Pozdrawiam Koliber
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

Ale ty odbieraz w ogole Hotbird albo tylko Astra? Bo wszystkie polskie kanaly sa na hotbirdzie. na astrze tylko sa kanaly TVP niekodowane albo kodowane ale nie ma dekodujacej karty dla tych kanalow.
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

Hallo harra,
sorry za późną odpowiedź, ale właśnie wróciłem i dopiero teraz odpowiadam. Mój SAT odbiera zarówno Astrę jak i Hotbird - te niekodowane z Astry odbieram z Hotbirdem jeszcze się tak nie "zaprzyjaźniłem" (SAT mamy dopiero od tygodnia, przedtem KD). Muszę się jeszcze pouczyć z tymi softcamźs itp. Byłem prawie w Polsce i chciałem kupić Karty, ale - w sklepie na głównej ulicy chcieli mi sprzedać jakieś Abo, a w warsztacie podwórkowym, jakąś karte, która bez Problemu miała z Gigablu funktionować - to było za łatwe nawet dla mnie, który dopiero zaczyna w tym temacie, więc zrezygnowałem z zakupu (na razie). Potrzebuję jeszcze czasu, aby to wszystko poszkopić i móc tam rozmawiać o tych sprawach na wyskości oczu.
Koliber
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

Przeczytaj PN
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

Hi!

kup Smart HD + tutaj niepotrzeba zadnych RSA keyow i chodzi w kazdym Tunerku...w ebayu szukaj sat-rudek. Pozniej po trzech miesiacach mozesz jak kogos masz w Polsce doladowac...
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

Hi!

@anton

genau, ja tez u tego ciula kupil a naladowac dal to w polsce. On tyz robi naladowanie ale za to bierze extra 50 €, jak policzysz to za granica kosztuje to 75€ na caly rok naladowac...
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

Hi!

wlasnie tego tez szukalem no i dopiero.....@anton pieronie bierz to..
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

trzeba ta karte po trzech miesiacach doladowac aby ten pakiet bez oplat ogladac? albo idze to tak jak TNK?
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

Ta karta tak jak piszesz trzeba doladowywac , niestety bo po trzech miechach bydzie wszystko ciemne .
Pozdro
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

witam
wlasnie tez zastanawiam sie nad TnK i chcialbym sobie kupic taki starter paket w polsce a, ze prawie kumpel leci tam to moze mi taka karte przywiesc. Moje pytanie: jaka karte potrzebuje? smart hdplus czy cnplus czy jaka? I jak doladowac mozna te karty z terenu DE? Albo sa jakies inne alternatywy zeby polskie kanaly ogladac?
 
AW: Jaka kartę kupić na polskie SAT-Programy?

Hi 4webmann,

sory, ale wszystkie odpowiedzi na twoje pytania znajdziesz jak dokladnie przeczytasz ten thread :dfingers:
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…