Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

HP Pavilion dv9500 - GPU

h.masic

Hacker
Registriert
15. April 2008
Beiträge
336
Reaktionspunkte
238
Punkte
103
Na ovom modelu leptopa imao sam prije neki dan problema sa gafikcipom koje sam rijesio.

Moje pitanje da li je neko od vas imao problema sa grafik kartom i da li je uspjeo da ih rijesi i kako?
 
AW: HP Pavilion dv9500 - GPU

imam isti laptop koje je crko pre dve godine!i to dva dana nakon isteka garancije!crkla graficka!a posto je ista skupa sa mainboardom,popravka bi me izasla oko 500 evra!to je standardna boljka na tom modelu,slabo hladjenje,preveliko zagrevanje,i ocekuj da ti se uskoro desi isto!znam bar desetak kolega kojima se isto desilo!hteo sam da ga bacim,pa sam cuo da moze negde kineska roba da se nabavi dosta jeftinije,ali nikako da pronadjem to!ako imas,ili ako neko zna nesto u vezi toga,neka pise ovde!nanu li im lopovsku,dao sam za njega 1400 i crko nakon dve godine i dva dana!hteo sam da ga pojedem!
 
AW: HP Pavilion dv9500 - GPU

Pa i moj je bio crko al sam ga malo ugrio pa proradio opet ako ga jos imas da se lako osposobiti bar je kod mene funkcionisalo.Moj je star 3 i po godine zacepio se ventilator grafik cip se odvojio od platine i samo neke horizontalne linije u boji po ekranu ali sad radi vec 4 dana ko satic.Platio sam ga isto 1400 eura.Preskup a brzo se sjebe grafik cip ako se ventilator zanecisti .Moje misljenje trebalo bi ga cesce otvoriti i malo ispuhati.
 
Zuletzt bearbeitet:
Zurück
Oben