Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

HRT Kartica zakljucana, kako je otkodirati?

Robynator

Newbie
Registriert
8. März 2011
Beiträge
25
Reaktionspunkte
0
Punkte
1
Kao prvo, nemojte me kamenovati ako ova tema vec negdje postoji, trazio sam ali nisam nasao ;)

Moj je problem slijedeci....
Imam HRT karticu koju nisam vec nekoliko mjeseci koristio jer sam gledao sve putem CS-a, znaci kartica je zakljucana... znate i sami da ako duze ne gledas onda se ne obnove kljucevi...
E sad ovako, prije sam imao neke divlje resivere sa Viacess Modulom unutra i tu sam otkljucavao karticu u roku nekoliko minuta, bez problema, al sad nemam takvog resivera i ne uspjevam otkljucat karticu :(
Radi se o Gigablue HD800Quad...

Negdje sam prije nekoliko godina procitao da se kartica moze otkljucati sa SCam-om i cini mi se da sam to nekome na DM500s cak i uspio napravit jednom al nisam vise siguran, uglavnom kod mene nece pa nece, od jucer resiver radi na drugom programu i na SCam ali nema sanse!!

Moze li mi netko ovdje pomoci?

Pozdrav i hvala, Robert
 
AW: HRT Kartica zakljucana, kako je otkodirati?

kolega @Moki je u pravi, ja svoju uvjek aktiviram sa scam3.60. traji isto minutu dvije, prebaci na HRT 2 i ostavi na njemu dok se neotvori kanal!!

pozdrav!!
 
AW: HRT Kartica zakljucana, kako je otkodirati?

Hvala vam na savjetima ali ne ide, neznam stvarno sta je u pitanju, resiver je radio skoro 24 sata sa sCam 3.60 i na drugom programu HRT-a ali nema sanse, nece pa nece :(
Ja sam 100% siguran da kartica jos vrijedi do toga sigurno nemoze bit.

Da li ima mozda veze sto je HRT sad na Eutel-u i sto je na drugom sistemu zakljucavanja?

EDIT:
Da li su HRT1 i HRT4 uopce zakljucani? Jer oni rade i bez kartice... Ocito su otkljucani ili?
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: HRT Kartica zakljucana, kako je otkodirati?

Za slucaj da ove informacije mozda jos nekog interesiraju....

Kodiranje programa HRT-a
a) HRT-TV1 kodira se svakodnevno od 00.00 do 06.45 te dodatno u svim terminima u kojima se emitiraju sadržaji za koje HRT nema autorska i/ili televizijska prava.
b) HRT-TV2 u cijelosti je kodiran
c) HRT-TV3 se emitira od 10 - 02 i u cijelosti je kodiran
d) HRT-TV4 nije kodiran - FTA (Free to Air)
e) program Slika Hrvatske u cijelosti je kodiran
f) Radijski programi HRT-R1, HRT-R2 i HRT-R3 emitiraju se nekodirano
 
AW: HRT Kartica zakljucana, kako je otkodirati?

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Provjeri ti ipak na ugovoru ili pogledaj stare entitelmens od kojeg do kojeg datuma ti je karta bila prija aktivirana. Tu nestima nešto sa kartom jer normalno autorizacija sa scam prođe za manje od dvije minute!!!!

Gesendet von meinem MK16i mit Tapatalk 2
 
AW: HRT Kartica zakljucana, kako je otkodirati?

Zvao sam u Zagreb i rekli su mi da je kartica ok i da je aktivna, znaci do kartice definitivno nije.

Jucer sam opet ostavio resiver ukljucen sa sCam 3.60 i jutros kad sam usto, na drugom programu je bila slika, ali zamrznuta :emoticon-0114-dull: program ne radi.
Znaci ocito je u medjuvremenu povukao kljuceve ali dok prebacim na treci opet ista prica, ne ide i gotovo, ni drugi ni treci, neznam stvarno sta je to?
 
AW: HRT Kartica zakljucana, kako je otkodirati?

E sad je komplicirano, koji oscam da uzmem i kako da dodjem na Webinterface?? IP adresa:8888 ne pomaze, ili sam ja nesto pogresno napravio?
 
AW: HRT Kartica zakljucana, kako je otkodirati?

uopste ti netreba oscam, to mozes provjerit i sa cccam!!!! kad odes na web info stranicu od cccam pa onda na Entitlements tu mozes pogledat od kojeg do kojeg datuma ti je karta bila dosad aktivirana. kako to izgleda u mene pogledaj ovde ispod mog posta, ovo sto sam crveno markirao to je zadnja aktivacija

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen Inhalt sichtbar zu machen!
 
AW: HRT Kartica zakljucana, kako je otkodirati?

Ok hvala na savjetima!

E znate sta, meni vice nista nije jasno!!!!!
Jucer sam instaliro oscam 1.20 i pokusao da iscitam te entitlements, naravno nisam uspio jer vejrovatno u config nesto ne stima....
Dok je kartica bila u oscamu i dok sam ja to pokusavo, odjednom proradi drugi program, da covjek ne povjeruje :agree: I evo i sada radi i drugi i treci program, stvarno cudno.....

U svakom slucaju bi bilo dobro ako mi netko moze pomoc kod cccam. configa da mogu preko webinterface doc na karticu, nemogu nikako doc na tu web stranicu od cccama.... :(
 
AW: HRT Kartica zakljucana, kako je otkodirati?

ovako ides na CCcam WebInterface...

  1. ustekas HRT karticu u Receiver
  2. aktiviras CCcam na Receiver
  3. ides preko computer na stranicu
    Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!


Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
=> na primjer
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
ako ti Receiver ima IP = 192.168.178.22
 
Zurück
Oben