Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Hier kommt alles rund um DigiTV rein!

AW: Hier kommt alles rund um DigiTV rein!

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
palis evo ti ovaj loader sa njim ide sigurno ja sam ih vise puta radio
ovako:
-spojis resiver sa pc preko es 232
-iskljuci resiver iza na wipschalter
-startas ali loader istisnes next
-upali resiver i sacekaj malo da ga pronade pc
-izaberes software pa ponovo next
-sacekas dok se sve zavrsi i resiver startuje sam
desava se da nema seting liste kad ubacis software u njega,nemoj misliti da ti je resiver pokvaren nego napravi werkreset ili ukljuci ga da napravi blindscan
 
hvala na loaderu ali ne ide problem je u tome sto ne mogu da otvorim port ni sa toraxom ni sa ovim samo sam uspio da ga otvorim sa aliminiump vr 4.0 i onda je reciver dreknuo

pre sam otvorio mx 04 i mx 04+ bez problema i obadva funkcionisu

kada uzmen tvoj loader napise mi geht flash chunk information

hvala uspio sam sa upgrade 2.0

sastavio sam ove sve postove Beastmaster
 
Zuletzt bearbeitet von einem Moderator:
AW: Hier kommt alles rund um DigiTV rein!

hvala na upozorenju ;" znas kako se kaze sam pao sam se ubio:" jedan sam upropastio pa sam nesto naucio!
 
AW: Hier kommt alles rund um DigiTV rein!

hallo!! trebami pomoc kod mene nerade kljucevi!! imam RECIVER VANTAGE 211 !! UNAPRIJED HVALA
 
AW: Hier kommt alles rund um DigiTV rein!

I jos nesto na smartu mx40 halmmark ce nerade titlovi u stvari rade 5 minuta ...hvala
 
AW: Hier kommt alles rund um DigiTV rein!

mx plus nije iq dobro sad radi au ali kad ne radi tesko je ubaciti kljuce mx o4 sa globo software ima titlove dosta dobre ...hvala
 
AW: Hier kommt alles rund um DigiTV rein!

Globo-Truman (v1.0.60) für den Smart MX04

moze li mi nako sta opsirnije reci za ove soft.vrijedi li skidati prasinu sa starog dobrog mx-a.mislim da je u pitanju digi tv.ima li tamo sportskih kanala(bl-eurosport2).funz. to bez interneta ili karte.

pozdrav
 
Zurück
Oben