Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Dreambox 7020 HD ili VU+Duo2

AW: Dreambox 7020 HD ili VU+Duo2

Sa Vu duo2 uzimas stroj , momentalno naj naj , nemas prijemca !! Ja imam obicni Vu duo i veoma zadovoljan . Ako zelis koristi za cs VTi image dovoljan , ako mislis stream i te zafrkancije moras drugi image izabrati Vti pogotovo za njemacko trziste, moras izprobati druge neznam kakvo je stanje za pomoc ovdje u forumu dolje za ex yu niko nekoristi VTi image i iz izkustva lakse objasne sta i kako .. I ja kao Yugo svabo koristim VTI ..
 
AW: Dreambox 7020 HD ili VU+Duo2

Ja takodje koristim VTI image i zadovoljan na VU + DUO 2.

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk
 
AW: Dreambox 7020 HD ili VU+Duo2

Dobro vece svima
interesantna tema,pa da napisem i moj mali prilog.Pre jedno dvadesetak godina kod kolege Video sam prvi put Dbox 1,bio je jako skup ali kupio sam ga,bio je onda hit,posle Toga izasao Dbox 2,bogami placali smo ga oko 400dm,pa smo onda ko se seca od ove starije generacije gledali "premijere" sa ubacivanje kljuceva.I dan danas radi u decijoj sobi mada deca nisu vise deca neko svako na svojoj stani,dolaze samo kad imaju slobodno.E onda se pojavio i Dream 8000,niko ne osporava njegove sposobnosti,ali sve mogu isto gledati i na dBox2,osim sto nema hd sliku,na ja,sto bi rekao nas narod,pojavila se nova devojka u selu,svakog ce da zakolica.
Pozdrav svima
 
Zurück
Oben