Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

dream 800

svabo

Ist oft hier
Registriert
11. Dezember 2007
Beiträge
129
Reaktionspunkte
7
Punkte
38
Vozdra RAJA:
Juce mi je dream malo pobudalio sam od sebe,kada sam ga upalio stajalo je loading enigma i poslije je pisalo da ga iskljucim iz struje kao sto sam uradio.Kada sam ponovo upalio setting sto sam imao nije vise bio tu neko negi drugi.Ubacio sam novu listu tj.setting ali sada mi nijedan program nije otvoren i kada prebacivam u lijevom cosku se pojave ona dva tocka za par sekundi i prebacivanje je postalo sporo moram par puta stisnut dume na daljinskom da bi prebacio.Dalije normalno da dream sam od sebe promjeni ip adresu ili je to do routera i uopste dalije to normalno.
Ako ima neko da pomogne odlicno bi bilo,znaci ni jedan program nije otvoren.
Hvala.
 
AW: dream 800

normalno je da mu router dodeli razlicite ip adrese ako nisi u boxu iskljucio dhcp!dodeli mu fiksnu ip i iskljuci dhcp!onda ce ostati uvek ista ip!
 
AW: dream 800

a imas li ideju sta bi ovo drugo moglo da bude,teze prebacivanje i ova dva kolutica u lijevom cosku kada prebacivam i programi su crni
 
AW: dream 800

neznam sta bi to moglo biti,mozda do liste nesto!najbolje ga flesni jednom iznova i stavi novu listu i bice ok onda mislim!
 
AW: dream 800

evo sve se je vratilo u normalu ali sat na boxu nestima made je nastelovan po evropskom vremenu +01 rom,berlin itd
 
AW: dream 800

probaj telnetom!kucas ovako npr,telnet pa razmak pa mesec/dan/sat/minut/godinu!npr sada!

date 050412402010 pa enter,onda restart,pa vidi hoce li ostati,mada mislim najpre da je neka greska u image!
 
AW: dream 800

kada napisem ovo izadze UNKNOWN HOST
 
AW: dream 800

Hvala majstori uspjelo je svaka cast
 
AW: dream 800

ali evo nakon par sati rada ponovo je box preuzeo neko pogresno vrijeme
 
AW: dream 800

da,nakon restarta se opet vrati!probaj sledece da uradis!prebaci na ard ili zdf!onda iz menija ugasi resiver,pa onda ga istekaj iz struje,pa sacekaj neko vreme malo pa ga opet upali!
 
Zurück
Oben