Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

DM 500 HD problem

ellie

Ist oft hier
Registriert
4. Oktober 2009
Beiträge
174
Reaktionspunkte
15
Punkte
38
Imam DM 500 HD i nece vise da otvara kanala niti da okrece motor samo pise greska tunera dali je crknuo tuner ili se da nekako podesiti
 
DM 500 HD flashen

imao sam problem sa tunerom i rekli su mi da ponovo (flashen) i pokusao sam ali nece i nikako ne pozna DM 500 HD pokusavao sam sa vise dreamup versija ali nije islo lampica ne gori resiver ne poznaje nikako imali mu pomoci ili je do mog PC windovs 7
 
AW: DM 500 HD flashen

jesi li instalirao com port usb driver na pc? ako nisi evo --> Link veralten (gelöscht)
proveri jos da ti je napajac ispravan


edit: spojijo sam tvoje topice
 
AW: DM 500 HD problem

pokusavao sam i sao ovim isto ne ide a napajac je nov nemoguce da je crknuo prije dva dana sam ga zamjenio
 
AW: DM 500 HD problem

da li si probao sa DreamUp i direktno na nulmodemkabel????
i da li onda imas verbindug sa boxom?????
pozz:emoticon-0117-talki
 
AW: DM 500 HD problem

jesam pokusavao sam DreamUp al imam i dm 500s ni njega nece da puni mislim da je do mog pc a uvjek je htjelo umoran sam od ovog dreambox nemam srece sanjima
 
AW: DM 500 HD problem

Nemoj da odustajes.Moras pozitivno da gledas....
Ako imas mogucnost onda uzmi PC sa Windows XP jer sa njim bi trebalo da ide.....
 
AW: DM 500 HD problem

imas u DB zadnju verziju dream up,on podrzava win7..imam i ja win7 i radi sve kako treba..
ali nemislim da je do flasha..nego je u pitanju naj vjerovatnije turner..nadzi astru i onda izkluci motor
tako dati stoji samo na astri i pokusaj onda u einstellunge da postavis samo jedan satelit i vidi dali ti hoce onda..
 
AW: DM 500 HD problem

od tri napajaca sva tri bila crknuta cak i novi napajac i zato nije htjelo nista,, DM 500hd nije mogao nikakao pokrenuti a DM 500s gorjela lampica al nije mogao da otvara kanal i to me je zbunjivalo kontajuci radi napajac a nece nista,,,
Uvjek Prvo Provjeriti Napajac
Hvala vam na pomoci ijako sam bio odustao od DREAMBOXA
 
AW: DM 500 HD problem

dreambox 500 hd merlin 3 kako cccam instalirati
 
AW: DM 500 HD problem

hi
Samo da dopunim kolega @sonyboysa tu imas najnoviji TSpanel ,ubacis i imas kako kaze sonyboys sve unutra a za instalaciju ako trebas upute onda cemo vec dalje :JC_hmmm:
 
Zurück
Oben