Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

DM 800 HD se

ellie

Ist oft hier
Registriert
4. Oktober 2009
Beiträge
174
Reaktionspunkte
15
Punkte
38
Imam pitanje uvez resivera DM 800 HDse zanimam me gdje se moze nabaviti povoljno normalno clon i kakvi su dali ima se sa njima problema
hvala
 
AW: DM 800 HD se

gore desno ti je logo od board sponzora, klikni na njega i kod njih mozes bez bojazni narucit. ja sam vec tri takva dm800se clone narucio od njih i sva tri jos uvjek rade ko doksa.
 
AW: DM 800 HD se

Zavisi hoces li klon sa estar karticom ili ces klon sa originalnom karticom.
Normalno, u redu rade i dobri su za "odrzavanje".
Ja bih ti ipak preporucio da za nesto malo para koje ces dodati uzmes nesto kvalitetnije.
 
AW: DM 800 HD se

ima haki66 pravo, za te pare mozes kupit i VU+ Solo SE. deset puta brzi nego dm800se original a kamoli clone. netrebas se brinit jesil potrefio odgovarajuce firmware. original je original.
 
AW: DM 800 HD se

znaci VU+solo SE jeli isto podesavanje kao u Dreambox ulaz preko DCC ubacivanje cccam linija npr net tv lista ili je drugacije posto sam se samo susrecao sa Dreambox on mi je nekako naj jednostavniji al ako je isti princip nece biti puno problema
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: DM 800 HD se

kao sto rece Siki78 sve je to isto, enigma2 reciveri i jedan i drugi. sve je to stvar imagea, imas vise vrsta pa isprobas i vidis koji ti najbolje pase. ja koristim vti 7.0.0 jer mi je nekako najlaksi bio za nastimat mada sam i druge isprobao. openATV je isto jako dobar. imas jos i openpli i openvix itd...
 
AW: DM 800 HD se

ima i gigablue isto tako radi sve, cjena 150eu ili octagonSF8 120eu sve isto kao dm800se
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: DM 800 HD se

ma radim vec sa tim dugo samo sto nisam imao iskustva sa drugim resiverima pa bolje pitati hvala na uputma
 
Zurück
Oben