Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

DigiTV Box i RSA iz Humax Digi+ IV (III i II)

AW: DigiTV Box i RSA iz Humax Digi+ IV (III i II)

ako si ozbiljan mogu ja da ti posaljem digijev humax da probas to!moj je vec bio :jakod poljaka i imam box i rsa key,pa ako izvuces iste podatke onda je to to!al da mi vratis resiver!
 
AW: DigiTV Box i RSA iz Humax Digi+ IV (III i II)

Pa Otvori jednom resiver i vidi dije on lemljen ako se vidi.

Sada imas datkove.
 
AW: DigiTV Box i RSA iz Humax Digi+ IV (III i II)

E da je moj receiver vec tu ja bih to sad odmah isprobao!
 
AW: DigiTV Box i RSA iz Humax Digi+ IV (III i II)

DJTomcro.
Ako u tome uspijes,treba te odmah unaprijediti u Moderatora.
I puno hvala na tvom trudu.
 
AW: DigiTV Box i RSA iz Humax Digi+ IV (III i II)

Ja sam samo nasao Teoriju. Sada moramo izprovat praksisu.

Sada morao bi imat neki resivera di mozemo to izprovati i neka ze pokvari resiver zato je svaki pocetak je tesak.

Pozdrav

DJTomcro
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: DigiTV Box i RSA iz Humax Digi+ IV (III i II)

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!


nije Problem nikakav..samo ja nemogu dati Garanciju za Resiver..jer Prilikom Jtag se moze da desi da Box izgori..mislim ja bi to pazljivo radio..ali ipak da znas dase moze da desi sve i svasta...
 
AW: DigiTV Box i RSA iz Humax Digi+ IV (III i II)

Moj prijedlog je:
ako reciever izgori pa da svaki clan naseg foruma koji se interesira za ovu stvar,posalje vlasniku ostecenog recivera par eura.
A ako sve to uspije onda smo napravili pravu stvar,i imamo nekog tu na nasem forumu koji se razumije u to.
 
AW: DigiTV Box i RSA iz Humax Digi+ IV (III i II)

dobar prijedlog i ja sam za to isto ucestvujem samo da uspije pozdrav
 
AW: DigiTV Box i RSA iz Humax Digi+ IV (III i II)

Nije losa ta ideja. Ali samo mi onda trebamo i drugi resivera od DigiTV.

Zato nista ne znaci samo imati Humax Digi+ IV treba bi imat onda III i II verziju od resiver.

I ako mi uspimo da onda se radi pravi HowTo od toga.
 
AW: DigiTV Box i RSA iz Humax Digi+ IV (III i II)

onda pokusajte sastaviti listu recievera koje bi trebali,pa cemo vidjeti kako dalje.
 
AW: DigiTV Box i RSA iz Humax Digi+ IV (III i II)

zao mi je ja sam na odmoru mogao bi ja poslati svoj resiver tako tako mi nista ne znaci bez ovoga rsa box bicu u toku pozdrav
 
AW: DigiTV Box i RSA iz Humax Digi+ IV (III i II)

pa hajde onda pricaj,koja ti je ideja,korak po korak,sta da radim!moj je humax II ili III neznam tacno,izasao sam malo iz tih zbivanja,a ako mogu nesto da pomognem,rado!!!
 
AW: DigiTV Box i RSA iz Humax Digi+ IV (III i II)

pa imas na drugoj Strani ove Teme Upustvo kako bi se trebali Kablovi povezati..i koji JTAG Program treba tu..ides samo po tome..ali pazljivo..
 
AW: DigiTV Box i RSA iz Humax Digi+ IV (III i II)

Sretno momci, momak iz poljske je vani i nebavi se vise, niti ce se baviti sa vadjenjem box i rsa.
Oprema mu je jos u policiji i ceka na presudu vani.
Prema njegovim upustivma od opreme sta se sve treba kupiti izadje to na nekih 2000-2500 + soft...
 
AW: DigiTV Box i RSA iz Humax Digi+ IV (III i II)

nije to bas tako precerano...poznajem jednoga Momka u Njemcoj koji vadio RSA i BOX key..ali kaze daje malo opasno jer lako Box crkne..on je jedan uspjesno izvadio ali su mu tri crkla..
 
Zurück
Oben