Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Digi tv Nagra 3

Beastmaster

Best Member
Boardveteran
Registriert
9. Oktober 2008
Beiträge
3.701
Reaktionspunkte
12.362
Punkte
383
Preuzeto sa drugog foruma (postovi su od marta,nije aprilska sala)

Evo i službene potvrde. Bez bilo kakve najave na vratima se danas pojavio Digijev instalater te mi donio novu Digi tv Nagravision 3 karticu.
U prilogu stavljam slike nove kartice.

digi1wwl8.jpg
digi26w7p.jpg


Evo još podataka

Smartcard Verzija: DNASP180 Mer00
UP Verzija: CAK6_D3 1.3. 4 1.0.8

Kartica prilikom umetanja u Humax-a ne radi već piše smartcard nije pokrenut.
Smartcard nije uparen s uređajem te ih je potrebno nazvati i za minutu vam se autorizira kartica i sve radi normalno. Za sada nema zastajanja slike ili nečeg sličnog, a koliko mi je poznato svi koji su imali RSA isčitan moći će koristit taj isti key i za nove kartice kako bi radile na CS-u. To za sada još nije potvrđeno!!!


Uz karticu dobiješ i praznu kuvertu na kojoj je udarena pecatom njihova adresa u zagrebu i naljepljena markica. dobiješ primopredajni ugovor u 2 primjerka na istom papiru koji potpišeš,prekineš popola,jedan primjerak ostaviš sebi u drugi zamotaš staru karticu i pošalješ. to je sve. piše da ako ne vratiš karticu u roku od 7 dana,placaš kaznu po njihovom cjeniku (ne piše koliku). valjda kao za izgubljenu karticu.


Kartica je vec testirana za CS.

Ubacena u phoenix,stari rsa i box key od nagre2,promijenjen serijski broj u novi i sbox je cita bez problema.
ident 1880
daje je uredno cccamu,sa linux servera do dreamboxa lokalno,odziv duplo sporiji od n2,oko 380ms.ali,bogami i ona kobasa od ecm-a je skoro duplo veca. brzina sasvim dovoljna za nagru. kartica je procitana samo sa postavkama citaca 3.57 i 3.68MHz. na ostalim frekvencijama ne ide. a nije ni potrebno.
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Digi tv Nagra 3

ima li kakvih novosti u vezi izcitavanja box i rsa key-a?ili je i dalje samo onaj poljak opcija samo!ja nabvio digi u srbiji,ajde mi to sredite dok se e vrtim u eu!:whistle2:
 
AW: Digi tv Nagra 3

moja je plava karta!ja sam se odlucio za sbox!ecm je izmedju 0.300 i 0.450!stime sto ja saljem sa boxa n liniju na server,na boxu je i krace ecm vreme!moram jos da vidim kako to na ubuntu da sredim!ali i ovako radi super!
 
AW: Digi tv Nagra 3

evo i za pc
nisam u mogucnosti da testiram ali trebalo bi biti ovako.ako neko moze neka proba pa ovdje napise da li radi.
podeseno za phoenix citac.trebalo bi barem biti ovako


dali si probao sa newcs ???
 
AW: Digi tv Nagra 3

probao sam sa newcs,i to mi nesto nije htelo da radi!sa oscamom ide,ali je daleko veci ecm,tako da je varijanta sa sboxom za sada najbolja!po meni!
 
Zurück
Oben