Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Digi TV aktivirao novi transponder na Intelsatu 10-02

goran333

Hacker
Registriert
23. Februar 2009
Beiträge
412
Reaktionspunkte
463
Punkte
123
Digi TV aktivirao novi transponder na Intelsatu 10-02

Regionalna digitalna satelitska pay tv platforma Digi TV koja emitira u 6 zemalja središnje i jugoistočne Europe aktivirala je novi, ukupno 13 transponder za potrebe proširenja svoje programske ponude.

IMG Removed

Platforma Digi TV na satelitu Intelsat 10-02 sada ima ukupno 12 zakupljenih transpondera (10 u cijelosti i 2 djelomično), dok je 1 zakupljeni transponder na satelitu Thor 5 na 1° zapadno.

Novi, ukupno 13-ti transponder za Digi TV je na frekvenciji 12.531 GHz V, Symbol Rate 20730, FEC 3/4 u DVB-S / Mpeg2 standardu emitiranja. Na navedenim parametrima trenutno emitira 13 test kanala pod oznakama Service 13-1 do Service 13-13. Svi izuzev kanala Service 13-1 emitiraju u nekodiranom obliku dok Service 13-1 koristi kodiranje Nagravision 2 + 3.

Što će se na novom transponderu emitirati zasad nije poznato, no neslužbeni izvori govore da će među prvim kanalima na novoj frekvenciji krenuti rumunjski filmski paket Cinestar sa kanalima CineStar, ComedyStar i ActionStar ali i sportski kanali Digi Sport 2, 3 i 4. Nadajmo se da će dio kapaciteta biti iskorišten za proširenje programske ponude i u ostalim zemljama, a prije svega tu mislimo na Hrvatsku i Srbiju koje konkretna programska proširenja nisu vidjela već neko vrijeme.

To bi zasigurno malo popravilo lošu sliku o Digi TV-u nakon što je iz ponude izbačen Sport Klub Croatia.



pozdrav
 
AW: Digi TV aktivirao novi transponder na Intelsatu 10-02

pa shta sad da radim.... ja imam digi al na nekim starim frekvecijama..a pajdo shto ih je najestio osho za banja Luku...

kako dalje Reciver Edision 2620CXCI
 
AW: Digi TV aktivirao novi transponder na Intelsatu 10-02

dargi moj Murati..tu nisht neradi....sranje..nego yel ima tih Digikartica negdje kod nas za kupiti...mislim originale i koliko to sad koshta ..

Hvala za sve savijete dosad
 
AW: Digi TV aktivirao novi transponder na Intelsatu 10-02

E stvarno mije zao... al evo pogledaj ovde Koliko to kosta i kako to ide sa Orginal Kartom.. Link veralten (gelöscht)
 
Zurück
Oben