Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Cyfra+ pre, jaki modul?

ricardonoone

Newbie
Registriert
27. Dezember 2008
Beiträge
1
Reaktionspunkte
0
Punkte
21
Czesc ,
podczas ostatniego pobytu w Polsce kupilem C+ w wydaniu prepaid :)
nu stoje przed malym problemem, z jakim modulem CI+ pracuje ta karta ?
najlepiej by bylo jezeli ten nowy modul by tez ze SKY pracowal , to znaczy CYFRA+ i SKY w jednym module ( nie mam ochoty kazdym razem wymieniac modul)


Hartware: Sony Bravia z CI+ slot, zintegrowany sat dekoder
 
AW: Cyfra+ pre, jaki modul?

czeba bylo najpierw pytac a potem kupowac

cyfra jest seca , wiec potrzebujesz modul aston od wersji 1,3 wzwysz , dostaniesz na alegro albo ebeyu na tony

jezeli masz programy HD na twoim preypeyd topotrzebujesz astona 2.0

sky i cyfra w 1 module nie poleci , nie ma szans , mozesz se kupic ewentualnie 2 smargo alboeasymouse i podpiac obie karty przez usb do serverka albo reciviera

karta cyfry smiga bez problemu przez czysty cccam , jezeli twoj recivier potrafi jakies emu
 
AW: Cyfra+ pre, jaki modul?

A naprzyklad Diablo Cam z 2-ma czytnikami? Tez nie pojdzie?
 
AW: Cyfra+ pre, jaki modul?

nie wiem na 100% , dlatego nie proponuje

pozatym wydaje mi sie ze trzeba karte ciac zeby wlazly do modulu ( o ile pamietam 1 cala , droga mala jak sim ) ale moge sie mylic
 
AW: Cyfra+ pre, jaki modul?

Nie, nie mylisz sie.Ale to moze dzialac.
 
AW: Cyfra+ pre, jaki modul?

moze , ale wcale nie powiedziane ze bedzie na 100%

ja bym proponowal ci jednak 2 zewnetrzne czytniki i wpiac w cos co bedzie czytac obie karty naraz ( moze puzniej dojdzie trzecia i czwarta ) i bedzie znowu problem
 
Zurück
Oben