Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Zehnder zx2102. Małe pytanie

Seifer87

Newbie
Registriert
12. Juni 2008
Beiträge
7
Reaktionspunkte
0
Punkte
1
Witam
mam do Was male pytanie. mam owy odbiornik i wytłumaczy mi ktoś może jak zrobić żeby udało sie go edukować? w szczególnosci chodzi mi o po***t. :16: Z góry wielkie dzięki.

pozdro

Ps. mam nadzieje że zna ktpś tu jezyk polski :)
 
AW: Zehnder zx2102. Małe pytanie

In englisch:

Hallo
i have question : i have a new zehnder 2102, please could you explane me what shoud I do to get it edukowac( EDU ) ?? I'm the most interesting in pols#t.
Thanke you.
 
AW: Zehnder zx2102. Małe pytanie

prosche barzo
Link veralten (gelöscht)
to jest EMU dla twojeko reciever
 
AW: Zehnder zx2102. Małe pytanie

Wielkie dzieki kolego :) A wiesz moze skad jeszcze sciagnac do niego liste programow z pol**tu ?:)

pozdro
 
AW: Zehnder zx2102. Małe pytanie

musce do robote, potem tobje srobie.
Czec
 
AW: Zehnder zx2102. Małe pytanie

Ok :) mam nadzieje ze zrobisz to jak najszybciej a potem wrzucisz to na jakis serwer i zamiescisz tutaj :) Z gory wielkie dzieki :)

pozdro
 
AW: Zehnder zx2102. Małe pytanie

prosche barzo --> Link veralten (gelöscht)
 
AW: Zehnder zx2102. Małe pytanie

fajnie ze to zrobiles, ale jak to wgrac ?;)
 
AW: Zehnder zx2102. Małe pytanie

tutaj jest wszystko wedrzeć się co ty zwyczaj

Link veralten (gelöscht)
 
AW: Zehnder zx2102. Małe pytanie

Wielkie dzieki kolego :) A mam do ciebie jeszcze pytanie. Wiesz moze dlaczego niektore kanaly mi nie dzialaja ? Wiesz, nawet nie dzial mi viva polska i 4 fun tv, a z kodowanych duzo mi nie chodzi. Wogole ich nie znajdyje... wiesz moze w czym moze byc problem ?:)

pozdro
 
AW: Zehnder zx2102. Małe pytanie

żaden problem , jest twój siodło właściwy ustawiony??? ponieważ viva i fun jesteśmy tak FTA , ansonsten,polsat zmieniony dzienny którego Code , to się nazywa ty muślin każda dzień jednego nowy Key dawać. którego findest ty pośród " aktualne keys "
 
AW: Zehnder zx2102. Małe pytanie

Wiesz, satelitke mam raczej dobrze suatwiona , poniewaz duzo innych kanalow mi znajduje, i tylko z tymi niektorymi mam problemy. A co do kluczy to wlasnie wiem ze co dwa dni , chyab sie zmeiniaja i trzeba je wpisywac. I tylko wlasnie nie moge znalezc problemu dlaczego niemoge znalezc niektorych programow...
 
AW: Zehnder zx2102. Małe pytanie

Czy kiedykolwiek próbował blindscan?
kanały muszą uruchomić, są strefy wolnego handlu,
musi istnieć coś w ustawieniach nie są prawa
 
AW: Zehnder zx2102. Małe pytanie

SIemka
sorki ze ostatnio nie pisalem ale bylem na urlopie :)
CO to jest takiego blindscan ? WIesz, dzisiaj znowu wyszukiwalem tych kanalow i ich niemam... Tez niemam niektorych kanalow z Polsatu, naprawde nieiwem co z tym robic.

pozdrawiam
 
Zurück
Oben