Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1

AW: Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1

Zdravo Prijatelji de mi recite molim vas kako se softcam ubacuje
imali kakav anleitung i sa kojim programom se to radi???

Hvala
 
AW: Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1

Poz drug ,
reci nam u koji resiver ?
 
AW: Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1

@Bosna501

skines sebi onu datei sto sam postavio u DB..odpakujes i kopiras sve preko DCC ili Total comander u Var/keys u drembox...i uzivaj uz Vijesti;D
 
AW: Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1

Pozdrav,
kakav je signal kod vas? Zivim jedno 40 km od Dortmunda u Njemackoj. Imam DM800
antenu 110 cm. Signal mi je 4,9-5,1 db i slika uvijek prekida. Sinoc je kratko bilo 5,7 db
i bilo je sve uredu. Imali nekoga iz blizini da nema problema sa slikom ili sam ja jedini? Hvala
 
AW: Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1

sa 110-kom ima da fatas i singapurcane!podesi to malo bolje!:emoticon-0145-shake
 
AW: Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1

kako ukucati biss code na opticum 4000 resiveru

hvala
 
AW: Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1

jel imas BISS kada otvoris key editor?ako nemas onda moras rs232 kablom da ubacis gotove kljuceve koje si skinuo negde!sve je isto kao i za yu-ma-tu resivere.pitaj google ako meni ne verujes! a ako imas Biss stisnes add,upises service id,tacnu frekvenciju tog programa i kljuc!
 
AW: Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1

Imali ko, ko bi mi mogao objasnit kako da uspjem to sa TV1??

Imam Dreambox 500 S.
 
AW: Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1

zdravo coban..

toje sasvim jednostavno..evo vec sam nekoliko Puta objasnio ovde...skines sebi ovu Datei https://www.digital-eliteboard.com/showpost.php?p=791039&postcount=29 kad je skines onda je odpakujes sa programom WIN RAR,spojis se sa svojim Dreamboxom preko DCC ili Total Commander Programom i onda tu odpakovanu Datei kopiras u Var/Keys Ordner..i eto ti onda TV1...
 
AW: Uskoro: nova bosansko-hercegovačka televizija - TV 1

nece tise nista izbrisati.jer ti neradis nista u Cccam cfg..samo Var/keys Ordner..pa kod tebe je vec spojen DB preko Rutera???ako jeste onda nema sta toje to..uzmi ovaj Program Link ist nicht mehr aktiv. Startaj ga i upisi svoju IP od Boxa i od Rutera i ides na verbinden..ili conecct..
 
Zurück
Oben