Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Tvp pl.

Na czym chce ogladac tez nie wiadomo, przystawka i w 5 minutek oglada.

Poszukaj na forum : dezor

Narazie Adas
 
Oglądam w PL i DE, iptv box X96 z listy od chińczyka zapłacone przez paypal. Dawniej Aliexpress teraz Alibaba.
Nikt nic nie blokuje.Korzystam jednocześnie na kilku odbiornikach. Listy nie udostępniam.
 
to co za problem , w dzisiejszych czasach konto bankowe otwiera sie online , kase z calego swiata idzie przelewac online , jak chca wplate z polskiego konta to przelej se z niemieckiego na polskie i zaplac polskim
 
to nie jest Problem, tylko jak kolega pisze ze inaczej tez dziala to po co mi zalozyc jeszcze jedno konto

EDIT
Konto w Revolut (Polskie) i dziala, 10 min i gotowe
 
Zuletzt bearbeitet:
Ja mam inną niespodziankę.
Mam z Alibaba listę m3u (line.rs4ott).
Lista działa w DE na kilku urządzeniach na tym samym IP oraz na różnych IP.
Natomiast w PL TVbox przez światłowód nie łączy.
Czy polski dostawca internetu filtruje czy chińczyk kombinuje?
Wcześniejsza lista z (pandar) świeciła w DE i PL.
Żeby oglądać iptv w DE i PL trzeba mieć dwie listy?
 
@opaadam / @Adonis_0

wedlug Regulaminu Forum nie dozwolone jest uzywanie dwoch profilow

EDIT
a jak masz problem z twoim Payserverem to zapytaj tam, my nie supportujemy
 
Zuletzt bearbeitet:
Jezeli szukasz porzadniej niemieckiej listy, zobacz seroip w google, wiecej nie moge napisac bo dodo bedzie krzyczal.
Tutaj widac ze ktos sie specjalizuje pod DE, support bardzo mily i sa tesciki na 48h.

Narazie Adas
 
nikt nie krzyczy, mozecie Support na S4A przenies i po sprawie
 
Nie az tak to myslalem, poprostu sa uzytkownicy co zero pojecia maja, nawet google ciezko obsluguja jak widac, niech kupuja, ale zero pomocy tu czy tam.

Kupic to oni i tak cos kupia, ale nikt nie ma ochoty te zale czytac, bo ta zabawa ma dwie strony, i tak zaraz wyskoczy ze ma zaciecia na chinskim ,,guwnianym,, sprzecie.

Jezeli gdzies cos kupisz , tam swe zale wylewaj,

I jeszcze jedno, jezeli znalazles to forum, wiec czytac potrafisz, a lektury jest tutaj w brud, ale trzeba chciec, tez sobie kupuje co mi sie podoba, czy czytales gdzies ze u mnie cos nie dziala a mialo by, nigdy!

Na forum masz napisane co masz kupic i jak ustawic zeby bylo slonecznie, a jak chcesz tanio to do kazdego dönera dostajesz dostep na miesiac :ROFLMAO:

Narazie Adas
 
Zuletzt bearbeitet:
Zurück
Oben