Telewizja ,N, nowej generacj

Dieses Thema im Forum "Polsat/Cyfra PayTV" wurde erstellt von berg 56, 23. Juli 2009.

 1. berg 56
  Offline

  berg 56 Ist gelegentlich hier

  Registriert:
  4. April 2009
  Beiträge:
  35
  Zustimmungen:
  6
  Punkte für Erfolge:
  8
  Telewizja "n" powiększa VOD W sierpniu 2009 roku telewizja nowej generacji "n" rozszerzy swoją ofertę filmów VOD. Abonenci otrzymają dostęp do zakładki Katalogu VOD w którym - za niższą cenę - znajdzie się kilka ciekawych pozycji filmowych

  Obecnie oferta VOD telewizji "n" podzielona jest na trzy kolekcje - poświęconą najnowszym pozycjom kinowym kolekcja Premiery VOD oraz dwie kolekcje dostępne na zasadzie niewysokiego abonamentu: poświecona najlepszym pozycjom z wytwórni Universal kolekcja Picture Box i nScreen ze światowymi i polskimi pozycjami serialowym.

  Od 1 sierpnia w ofercie VOD pojawi się nowa pozycja specjalna zakładka Katalog, w której znaleźć będzie można ciekawe pozycje filmowe po atrakcyjnej cenie. 48-godzinne udostępnienie jednego filmu z Katalogu to koszt 8 zł.

  W najbliższym czasie w Katalogu znaleźć będzie można:
  - "Superhero" to zwariowana parodia kilkunastu hollywoodzkich produkcji. Ze szczególnym uwzględnieniem tych opartych na komiksach.
  - "Disco" to francuska komedia z 2008 roku. W połowie lat 2000 do pewnego francuskiego miasta nagle powraca moda na Disco. Dużo dobrego humoru, liczne odniesienia do klasyki gatunku i niezapomniana Tina Arena.
  - "Amelia" to opowieść o życiu i uczuciach nieśmiałej Amelie Poulain.
  - "Pachnidło" to film fabularny na podstawie powieści Patricka Süskinda „Pachnidło”. Mieszkaniec XVIII-wiecznej Francji, obdarzony genialnym węchem Jan Baptysta Grenouille'a, kieruje się w życiu tylko jednym pragnieniem: chce stworzyć idealny zapach. Żeby to osiągnąć nie cofnie się nawet przed wielokrotnym morderstwem…
   
  #1

Diese Seite empfehlen

OK Mehr information

Diese Seite verwendet Cookies. Mit Ihrem Klick auf OK stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Andernfalls ist die Funktionalität dieser Website beschränkt.