Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Syn sie zeni a ja musze mu Hochzeit przygotowac

AW: Syn sie zeni a ja musze mu Hochzeit przygotowac

servos,jo z ruskimi robiol ,tyn jedyn sie zyniol to opowiadol jego lojciec miol przd szopom beczka samogonki 200 litrow a na beczce wisialy kelnie i wto wylos na swiyzy luft to sie kelniom nabrol,to mialo 70% godol :emoticon-0119-puke: to wiyz jak sie mosz.....:wacko1:
 
AW: Syn sie zeni a ja musze mu Hochzeit przygotowac

wesele zalatwione 80 Euro od osoby, zarcie plus picie . jedyne co trzeba zalatwic to tort i muzyka.
bylech na kilkunastu weselach, ale szczerze powiedziawszy nie wiem co nalezy do obowiazkow ojca , na weselu.
pierwszy obowiazek to dobrze wygladac i sie jako pierwszy nie opic, chyba trzeba bydzie jakies przemöwienie wyglosic, tu moga miec problem, bo na trzezwo nie umia godac a po gorzele to zaczynom opowiadac glupoty i spiewac.
Synek moj nie mo czasu na przygotowanie , bo go nie bydzie, przyjedzie krotko przed weselem ze swojom wybrankom.
chcemy zaczac gdzies o 17, ale naprowdy to nie mom zielonego pojecio co dalej. moze ktos cos doradzic.
czyli tak
zaczynomy o 17,00
jakis przywitalny ceremonial, sekt, aperityfy i wreczanie kopert, moj synek nie chce prezentow tylko gotowka
potrwo to chyba godzina,
18,00 zarcie i kazdy moze zamawiac cos do picia
19,00 przemöwienia , i chyba trzeba wzniesc po przemowie toast sektem za mlodych i gosci.
19.30 trza zaczynac tance, a zeby sie lepiej tancowalo to trzeba na gibko 2 kieliszki wypic, pierwszo haja z moja zona sie zacznie, pierwsze co powie, musisz juz pic inni jeszcze nie zaczyli itd, to u nos normalne
20.00 byda sciagol marynarka, lipiec cieplo ,
20,05 popijomy dalej, dyskusja , mlodzi sie bawia, starzy tyz,spotkania przy cygarecie na zewnatrz, itd, na razie jeszcze nikt nie jest nawalony, nic sie na stolach nie przewrocilo, jednym slowem kultura, jakies zabawy na parkiecie,
21,00 sciagom krawat, podwijom rekawy, popijomy dali.

doradzcie mi , o ktörej panstwo mlodzi dzielom tort, bo oczepiny to chyba o pölnocy?

Co jeszcze sie robi na weselu?

kas kolo 23, 00 , jak siebie znom ,to moze sie juz byda probowol brac sie za tesciowo,wdowa , a moja staro bydzie sie wkurwiac ze z niom dali nie tancuja ino lotom po innych stolach.

jeszcze pare godzin zabawy i jak sie obudza , to byda miol bol glowy i rachunek za wesele
,i byda myslol , czy mnie glowa boli
od gorzoly czy jak zech zoboczyl rachunek
 
AW: Syn sie zeni a ja musze mu Hochzeit przygotowac

@sigi,to jedyn scheiss co kedy i jak grund ze bydzie wesolo :dance3:i gozoly nie braknie :dance3:moj synek sie zynil 5 lot tymu bolo jak bolo bez gozoly bo same bayeroki aq loni ino piwsko :emoticon-0167-beer:
 
AW: Syn sie zeni a ja musze mu Hochzeit przygotowac

Witam,@elasigi wyslalemCi na PW pare link niewiem czy tu mozna podawc,
Powodzenia
Mfg
Paul
 
AW: Syn sie zeni a ja musze mu Hochzeit przygotowac

Dzieki,
Byda musiol napisac w 3 jezykach tylko nie wiem czy dom rady po rusku, minelo 50 lot od czasu jak uczylech sie w szkole.
 
AW: Syn sie zeni a ja musze mu Hochzeit przygotowac

Witam, napisz po De i w pracy albo sasiady sa napewno z rus.ich niebrakuje sa wszedzie.
Pozdrawiam
 
AW: Syn sie zeni a ja musze mu Hochzeit przygotowac

Jakos sie dom rady, jak nie dom rady po rusku to tez sie nic nie stanie, powiem im pözniej co chciolech powiedziec po rusku, bo jak trocha wypija to chyba zaczna gaworjic po ruski, albo niech sie uczom po naszemu.
 
AW: Syn sie zeni a ja musze mu Hochzeit przygotowac

@elasigi
skoro tukej tak zagadujesz o tym heitaniu , to mysla ze my som tez zaproszone , na ta polsko , rusko , nemecko impreza :DDD
 
AW: Syn sie zeni a ja musze mu Hochzeit przygotowac

jo bych wszystkich zaprosil, ale zaproszenia wysylo para mlodo a loni som jeszcze w Moskwie, a jo musza wszystko lorganizowac.moja staro juz teraz glupieje, nie ma sie co dziwic mo Hochzeitsfieber. moga sie wyobrazic co sie jeszcze bydzie dziolo, kiecka, fryzura, trzewiki , kwiotki. Chyba predzy jo wezna rozwod
 
AW: Syn sie zeni a ja musze mu Hochzeit przygotowac

To jo wos lepiej zaprosza na .moje zlote wesele, syn mi dzwonil i powiedziol , ze na wesele wstep maja tylko ludzie do 35 lot ,za wyjatkiem bliskiej rodziny ,
kozdy musi dac przynajmniej 50 euro plus wykupne tzn Brautentführung. Bylech na poru weselach ale nie wiem na czym to polega, moze bylo , tylko zech byl juz nawalony i nie pamietom.na czym to polego te Brautentführung.?, jest chyba tez und sciaganie podwiazki, .
Moze ktos napisac na czym to polego, bo moze jak sie za wczesnie nawala to beda probowal sciagnac podwiazka tesciowej albo jakiejs innej mlodej dziolchy.
 
AW: Syn sie zeni a ja musze mu Hochzeit przygotowac

Witam,musisz na poczatku oglosic Rebiata wsiegodnia konzertu niebudziet Sasza spizdil harmoszku i mosz pozamiatane.
Pozdrawiam
 
AW: Syn sie zeni a ja musze mu Hochzeit przygotowac

chyba zaczelismy trening przedweselny.
wczoraj przyszedl do mnie kolega z zona, i stwierdzil ze przed weselem trzeba zaczac trenowac, tez bedzie na weselu, no i zaczelismy trening , niestety mam zaleglosci treningowe .Po 07 litra we dwoch boli mnie glowa, czyli trzeba wzmocnic trening, a moze by tak pojechac na jakies zgrupowanie przed weselem.zarty na bok, ale naprawde nie mam kondycji.
 
AW: Syn sie zeni a ja musze mu Hochzeit przygotowac

Hi!

no bo kto gorzale Wode pije, i moze jeszcze zigarety do tego. Ja kupuje Whisky Single Malt kolo za 40-60€ i ktos ja przyjdzie to chlejemy. Na drugi dzien chlopie nic nie czujesz. Wiem co pisze. A moja Asthma tez sie nie skarzy na drugi dzien.
 
AW: Syn sie zeni a ja musze mu Hochzeit przygotowac

@elasigi
najwazniejsze to zebys wypil wiecej jak ruskie , i nie wjechol pod tisch albo gembom w talezu , bo to bedzie wstyd :emoticon-0105-wink:

kiedys miolech takie zawody z kumplem kto wiecej wypije , przy drugiej 0,7 kolega splynol pod stol ,i jego baba byla na mie bardzo zlo , bo jo wypil co bylo nalone i pedziol "pierdola tako impreza jak musza som pic" wstolech i poszedlech dodom :DDD
ok , na drugi dzien miolech kaca jak ...... , ale jo pod stolem niespol :DDD

teraz tez bych przy 0,7 wysiodl , bo od lot nie pija czystej , ino drinki z jakies kolorowanej , moja na to godo wiskacze , a domie to egal , byle w ryja szczypie i muzgiem czepie :DDD

ale musza pedziec ze 4 lata temu jak my robili z znajomymi spotkanie na kampingplazu , to ruskie co byli z nami wysiedli z imprezy i to bardzo szybko , wiec nie wszystkie potrafiom duzo pic :emoticon-0136-giggl
 
Zurück
Oben