Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

spajanje na internet

dado123

Hacker
Registriert
9. Mai 2010
Beiträge
404
Reaktionspunkte
107
Punkte
103
jedno pitanje ovo mi treba kada idem kuci dali bi se ikako mogao spojiti na burazov internet daleko smo oko 300 metara jedan od drugog.kod njega je slabi ruter nemoze cak ni na 20m da se uhvati signal probao sam sa AVM FRITZ Repeater 450 e ali ne hvata nista sta mi preporucujete sta bi bilo dobro da nebacam pare
[h=1][/h]
 
AW: spajanje na internet

Izkopaj kanal i dovuci kabal sa njegovog routera sala na stranu hehe

Mozes da pokusas sa dva repeater. Jedan kod tebe i jedan kod njega. Ipak 300m je daleko za wlan. Bolje uzmes sebi mobilni prepaid internet.
 
AW: spajanje na internet

Šta misliš dali ni mogao pomoći acess point jer sam na forumima nešto čitao da hvata signal na daljinu a to mi treba kada sam na godišnjem u godini dana 5 tjedana
 
AW: spajanje na internet

Da se prikljucim temi...
Postoji mogucnost preko acespoita i Antena vanska kod tebe i kod njega..
Samo je problem sto nije stabilan internet zavisno od w_lan kanala..
Testirali smo i na auto ali nije bilo stabilno.
Tako da sam malo preko spedtesta testirao postavio na 9 pa na 11 kanal vec je islo bolje..
Ali nije problem samo u tome vec svako ko ti dodje ima telefon pa pita za w-lan i kada se povezu toliko uredjaja glavni ruter treba da raspodeli onda to postaje sporo.
Dve godine sam se tako zezao.
Ti proceni dali se isplati...
 
AW: spajanje na internet

Kao sto je Bicaveki naveo, morao bi antenu da stavis napolje. Tako radi jedan kolega sto ga znam. Samo sto je kod njega 100 metara u pitanju. 300 metara nije bas malo.
 
AW: spajanje na internet

Ima antena koja moze i do 5 kilometara da hvata w_lan signal..
Drugo bolje ti je da rutere za acespoint uzmes u jugi ima i antena i nije tako skupo..
Cak i lan kabal mogu ti ljudi napraviti po zeljenoj duzini.

Srecno
 
AW: spajanje na internet

koju preporucujes antenu da uzmem da hvata w-lan a i ruter
 
AW: spajanje na internet

Ciao Dado
Pokusaj sa LANCOM oni su poskupi ali idu do 3 kilometra. pozzz
 
AW: spajanje na internet

uh prijatelju to je skupo onda se isplati i sam sebi prikljuciti internet kosta za godinu dana 200 km je da mi samo treba recimo tri tjedna za godinu dana jer to sam mislio zbog iptv da uradim sebi
 
Zurück
Oben