Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

HRT Karta u Dreambox 600 org.

The_Patcher

Meister
Registriert
10. August 2010
Beiträge
919
Reaktionspunkte
146
Punkte
103
Halo narode,
imam jedno pitanje! Kupijo sam si novi DM600 i sada sam instalirao Gemini 4.7 (kako ja znam to je zadnji za taj receiver!) i ubacijo sam si CCCam 2.1.4!
E sada, sta moram dalje raditi da bih mogao staviti moj vazecu HRT Karticu u Dreambox a da ju ne moram uvijek za aktivaciju vaditi i u drugi reciver stavljati!
Bilo bi lijepo kad bi neko mogao za taki slucaj napraviti jedan mali HowTo!
Jer to jos ovdje u nasem forumu fali!
ima puno tema u kojima se to pisalo a ne na jednom mjestu! Nadamse da ce te mi moci pomoci, jer u trenutku gledam u crni TV! :(
 
AW: HRT Karta u Dreambox 600 org.

Jeli niko nezna ili niko nece da zna?
steta!!!!:emoticon-0184-tmi:
 
AW: HRT Karta u Dreambox 600 org.

how to hrt i cccam

kartu autorizirati u gboxu,mgcamd+newcs ili u viaces modulu!cekanje do pola sata dok ne dodje slika!nakon toga radi u cccamu,netreba nikakva podesavanja!ako u hr placas mesecnu predplatu mora svakog 31.u mesecu raditi ovu autorizaciju!ako je gastarbajterska ili placeno za godinu unapred onda nemora svaki mesec!i kad bih hteo jos nesto da pisem,nema sta vise!
 
AW: HRT Karta u Dreambox 600 org.

Lijepo ti je covjek napisao.
Jeli karta za vani ili je hrvatska ovisi kako cesto radis autorizaciju.
Instaliraj gbox i ubaci karticu i sigurno ce je otvoriti, onda mozes opet na cccam.
Nema tu nikakvog mudrovanja:read:
 
AW: HRT Karta u Dreambox 600 org.

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
ja sam ovako napravio na svom DM600 i HRT kartom, instalirao sa gbox, ubacio kartu i nazvao u HRT i rekao sam im da sam bio na godisnjem kad je trebala proc autorizacija i da mi ponovo posalju autorizaciju. 10 ,imuta kasnije karta je bila autorizirana. :emoticon-0111-blush
 
Zurück
Oben