Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

Smart MX04

Misko

Ist oft hier
Registriert
17. April 2009
Beiträge
136
Reaktionspunkte
80
Punkte
28
Ort
Austria
Dobio sam u ruke gore navedeni Smart receiver pa hocu da probam da li je moguce(a mislim da jeste) DIGI TV na Thor da osposobim...e sad procitao sam jako puno tema na forumu i pronasao bezbroj stvari u database za MX 04 i jednostavno mogu reci da sam zbunjen malo...ako neko ima iskustva sa ovim receiverom dobro bi dosla pomoc.
Dakle koji soft ili firmware da ubacim, uz pomoc kojeg programa da flashujem i naravno keys...dakle svaka pomoc dobrodosla

Edit: Uspio sam da ubacim kljuceve i proradilo je ali imam drugi problem...da li uopste ovaj receiver prikazuje titlove npr. na HBO Adria i ako pokazuje kako da ih ukljucim jer na daljinskom nevidim mogucnost ili ja nemogu da pronadjem nacin
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Smart MX04

mozes da probas,idi u OSD postavke i tu imas funkciju da ukljucis idnosno iskljucis titlove,ali mislim da tvoj resiver nema podrsku za DVB titlove!
 
AW: Smart MX04

da to sam vec nasao ali nije to ono sto ja trebam...ali posluzice nekome iz porodice i ovako bez dvb titlova
 
AW: Smart MX04

da to sam vec nasao ali nije to ono sto ja trebam...ali posluzice nekome iz porodice i ovako bez dvb titlova

nemoj se dzaba muciti i traziti titlove , nema podrsku taj res za titlove , jos uvijek je dobro da makar DIGI ide na njemu
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…