Smart MX04

Dieses Thema im Forum "Ostali" wurde erstellt von Misko, 6. Dezember 2009.

1. Misko

Misko Ist oft hier

Punkte für Erfolge:
    28
    Dobio sam u ruke gore navedeni Smart receiver pa hocu da probam da li je moguce(a mislim da jeste) DIGI TV na Thor da osposobim...e sad procitao sam jako puno tema na forumu i pronasao bezbroj stvari u database za MX 04 i jednostavno mogu reci da sam zbunjen malo...ako neko ima iskustva sa ovim receiverom dobro bi dosla pomoc.
    Dakle koji soft ili firmware da ubacim, uz pomoc kojeg programa da flashujem i naravno keys...dakle svaka pomoc dobrodosla:)

Edit: Uspio sam da ubacim kljuceve i proradilo je ali imam drugi problem...da li uopste ovaj receiver prikazuje titlove npr. na HBO Adria i ako pokazuje kako da ih ukljucim jer na daljinskom nevidim mogucnost ili ja nemogu da pronadjem nacin :(

Zuletzt bearbeitet: 6. Dezember 2009
  2. paradox_

paradox_ Elite User

Punkte für Erfolge:
    113
    AW: Smart MX04

mozes da probas,idi u OSD postavke i tu imas funkciju da ukljucis idnosno iskljucis titlove,ali mislim da tvoj resiver nema podrsku za DVB titlove!

janicar und Misko gefällt das.
  3. Misko

Misko Ist oft hier

Punkte für Erfolge:
    28

da to sam vec nasao ali nije to ono sto ja trebam...ali posluzice nekome iz porodice i ovako bez dvb titlova

4. janicar

janicar VIP

Punkte für Erfolge:
    63
    Homepage:

nemoj se dzaba muciti i traziti titlove , nema podrsku taj res za titlove , jos uvijek je dobro da makar DIGI ide na njemu

Diese Seite empfehlen

OK Mehr information

Diese Seite verwendet Cookies. Mit Ihrem Klick auf OK stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Andernfalls ist die Funktionalität dieser Website beschränkt.