Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Rsa & bk

AW: Rsa & bk

Nu trebe sa te oftici informatii sänt destule doar sa probezi numai
Ai mai si postat unde nu trebuia , iar ce model de carte ai nu zici
Acum daca tot ai rezolvat , ai putea si tu sa arati la altii ce ai facut :
Oscam (Român)

Ps: pentru cardul ala de italia eu as fi putin prevazator multe sau ars in Oscam
 
Re: AW: Rsa & bk

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!

Salut, daca te-ai referit la postul meu, cred ca a fost o neintelegere, nu "m-am ofticat", dincontra am folosit configuratiile din linkul tau, care au fost de mare ajutor(le-am folosit) si totul a fost okay. Am editat postul meu ptr a nu produce confuzie. Inca odata, vreau sa multumesc si nu sa ofensez. A fost greseala mea ptr locul unde am postat, dar inca nu gasisem ceea ce cautam pana atunci.
cardul de jiji e un 1880(albastru-galben), cu , configul din linkul tau, a functionat(greseam caid-ul).
italiana insa, o folosesc pana la urma in alt box(in smartreader), doar cu cccam si "rugaciuni" sa nu vina "erroarea", deja ma schimbat 2 din august pana acum.
Toate cele bune
 
Zurück
Oben