Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

przegranie foto z PC na Tablet

elasigi

Hacker
Registriert
7. Juni 2009
Beiträge
322
Reaktionspunkte
21
Punkte
78
Moja zona dostala w prezencie Tablet Samsung i chce sobie przegrac foto z Pc , Jak sie to robi , bo ja nie mam o tym pojecia, moja zona jeszcze mniej.
 
AW: przegranie foto z PC na Tablet

Hi!

hm, cos takiego musisz kupic, co moze sd karte czytac. Chyba Samsung ma usb na te male wejscia. Z kopiowac na karte te fotki a pözniej z tym czytnikem podlaczyc do samsunga i powinno isc...


Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
 
AW: przegranie foto z PC na Tablet

hallo,
podlacz samsunga do pc, skopiuj Foto *.jpeg i wprowac na Tablet.

- - - - - - - - - -

hallo,
mozesz tez *jpeg skopiowac na mini SD i zamontowac na Tablet.
 
AW: przegranie foto z PC na Tablet

@elasigi

jak podlaczysz przez USB kabel tablet do PC , to w PC na arbeitsplatzu pokoze ci sie nowy lauwerk , otwurz go i poszukej ordner Foto , jak znajdziesz to schibnij to na seita i otwurz ordner z fotami w PC , zaznacz te fotki co chcesz miec w tablecie , prawo strona myszki na kopieren i wles nazot na te okno cos schibnol na bok z tableta , nacis zas prawo strona myszki i nacis einfügen , fotki powinny sie kopiowac do tableta
 
AW: przegranie foto z PC na Tablet

Dokupilem adapter do tableta, polaczylem czytnik i foto sie pokazuja. Ale chce je w Tablecie speichern i nie daje rady . Nie wiem dlaczego.
 
AW: przegranie foto z PC na Tablet

Podlaczyc Tablet do Pc wybrac Sd na Tablecie zrobic nowy Ordner np Zdjecia wkopiowacmtam fotki, nastepnie App Galeria wystartowac przeszukac karte sd i masz.
 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…