Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

przegranie foto z PC na Tablet

elasigi

Hacker
Registriert
7. Juni 2009
Beiträge
322
Reaktionspunkte
21
Punkte
78
Moja zona dostala w prezencie Tablet Samsung i chce sobie przegrac foto z Pc , Jak sie to robi , bo ja nie mam o tym pojecia, moja zona jeszcze mniej.
 
AW: przegranie foto z PC na Tablet

Hi!

hm, cos takiego musisz kupic, co moze sd karte czytac. Chyba Samsung ma usb na te male wejscia. Z kopiowac na karte te fotki a pözniej z tym czytnikem podlaczyc do samsunga i powinno isc...


Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
 
AW: przegranie foto z PC na Tablet

hallo,
podlacz samsunga do pc, skopiuj Foto *.jpeg i wprowac na Tablet.

- - - - - - - - - -

hallo,
mozesz tez *jpeg skopiowac na mini SD i zamontowac na Tablet.
 
AW: przegranie foto z PC na Tablet

@elasigi

jak podlaczysz przez USB kabel tablet do PC , to w PC na arbeitsplatzu pokoze ci sie nowy lauwerk , otwurz go i poszukej ordner Foto , jak znajdziesz to schibnij to na seita i otwurz ordner z fotami w PC , zaznacz te fotki co chcesz miec w tablecie , prawo strona myszki na kopieren i wles nazot na te okno cos schibnol na bok z tableta , nacis zas prawo strona myszki i nacis einfügen , fotki powinny sie kopiowac do tableta
 
AW: przegranie foto z PC na Tablet

Podlaczyc Tablet do Pc wybrac Sd na Tablecie zrobic nowy Ordner np Zdjecia wkopiowacmtam fotki, nastepnie App Galeria wystartowac przeszukac karte sd i masz.
 
Zurück
Oben