Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

Problem z nCAM

Mr.Zurkon

Freak
Registriert
21. Juni 2008
Beiträge
272
Reaktionspunkte
13
Punkte
78
Ort
Niedersachsen
Hi, kupilem sobie Starter TNK HD z nCam. Teraz mam taki Problem ze jak cos nagrywam na jednym Programie, to kazdy inny z tego Pakietu jest ciemny. Oco tu hodzi?
 
AW: Problem z nCAM

Hi, kupilem sobie Starter TNK HD z nCam. Teraz mam taki Problem ze jak cos nagrywam na jednym Programie, to kazdy inny z tego Pakietu jest ciemny. Oco tu hodzi?

hi a jaki masz resiver,to normalne mozesz odladac tylko kanaly z tego samego transpordera,chyba ze masz Dream 8000
 
AW: Problem z nCAM

Niema moze ktos pomyslu? U was dziala? bo kupilem nie dawno i moze modul jest zepsuty, to bym chcial wykozystac gwarancje.
Albo moze cos w ustawieniac nie tak?
 
AW: Problem z nCAM

powinno dzialac bez problemow ,zresetuj modul i sprawdz ustawienia w nim

jak by byl zepsuty , to by nic nie dzialalo
 
AW: Problem z nCAM

Ustawienia sprawdzilem, ale niewiem dokladnie na co mam zwrocic uwage.

Jednak zabserwowalem pewien dalszy problem: Jak mialem modul w suniety do gurnego miejsca CI, to mialem straszne artefakty, na SD a na HD nie dalo sie ogladac.
Wiec przestawilem opcje: "kann hohe Datenraten entschlüsseln --> JA i obraz sie polepszyl.

Teraz wsonolem Modul do dolnego miejsca i mimo ustawienia "kann hohe.....JA" mam artefakty.
 
AW: Problem z nCAM

ja bym smialo powiedzial ze tenmodul jest ok , tylko twoj VU+ ma problemy z tym modulem
 
AW: Problem z nCAM

o widze ze jakis madrala sie znowu znalazl co umi tylko glupie komentaze dawac , ale niestety nawet nie na temat
 
AW: Problem z nCAM

o widze ze jakis madrala sie znowu znalazl co umi tylko glupie komentaze dawac , ale niestety nawet nie na temat
Co mam ci napisac? Ze VU+ Duo z nCam emmmm chodzi super bo musi,jesli jest na liscie chodzacych camow,lub pisac jak ty smiale glupoty,nCam chodzi bezproblemowo na VU+Duo OD ZAWSZE,od zawsze do dzis
 
AW: Problem z nCAM

no to napisz temu co pyta jak to zrobic , bo ja
po pierwsze nie mam modulu N
po drogie nie mam VU+

jezeli tobie dzialalo i dziala to podaj twoje ustawienia , a nie odpisuj glupimi kometazami

a odpowiedz " chodzi bo musi " to jest tak samo jak bys napisal ze trawa jest zielona bo musi taka byc
 
AW: Problem z nCAM

Mam kolejny Problem: Od dzisiaj rano wystempuje mi Komunikat "Brak dostepu (6)" i TNK jest ciemno.

Macie moze pomysl co to moze byc?

Dzieki
 
Zuletzt bearbeitet:
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…