Quantcast
Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

problem dm800se i nettv aplikacija

AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Ljudi ovo sa user i pasword je ok. ali ton i slika nekad ili kasni ili brza,moze li se to rijesiti?
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Da ljudi kažem da radi ko doksa uz Veliku pomoc SONYBOYS hvala ti opet prijatelju legenda si
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Evo dva novija image za 500HD ORGINAL i onaj sto je sony postavio link link pa biraj!

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
Merlin+GP3.2 OE 2.0 bez nettv playera.

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
DreamElite v.4.0 OE 2.0 bez nettv playera.


Za 800se clone

Link ist nicht mehr aktiv. Merlin+GP3 OE 1.6

Za 800se ORGINAL

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
Merlin+GP3 OE 1.6



:358:
:361:





Uzivaj---te!!
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

da li se moze naprimjer ako neko ima kanale preko cs-a da se uzme neka lista pa de se gleda preko strema?
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

hteo bih se ovde zahvaliti sonyboys koji mi je pomogao da izvadimo user i pasword sa pc u dreambox uradio dobar posao sve je ok,ali hteo bih da kazem da nisam zadovoljan posto imam slab internet i da dosta koci mislim da necu da produzim kad prodje vreme za koje sam platio,a zasto nigde ne stoi kod nettv na stranici da pise da ne radi ako ima slab internet na primjer deutsche telekom nedaju ti ip tv ako imas slab internet

isto da ne zaboravim comimico koji mije isto pomogao u neke stvari oko nettv odradio isto dobar posao moram se i njemu zahvaliti

pozz
 
AW: problem dm800se i nettv aplikacija

Zdravo sonyboys kako radi NETTV preko nove Aplikacija u Original Resiverima stara je radila katastrofalno.
Htjeo sam za Iphon narucit ali ako zezaju za taj user i passwort onda bi odma narucim za Dreambox kako radi sad.
Nije problem radi 60 € razlike samo da dobro radi kao iz kanal liste imo sam probu radi perfektno kako svaki korisnici zele
 
Zurück
Oben