Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Prezentoheni

AW: Prezentoheni

mire se erdhet ketu dhe ju deshirojm te kaloni sa me mire ketu dhe te ndihmojm njeri tjetrin.
 
AW: Prezentoheni

Mir se ju gjeta së pari.Kam një pyetje sepse kur jam regjistru sipër hajgare edhe si kam kushtu rëndësi regjistimit prandaj kam edhe kët flamurin gjerman edhe spo mundem me hjek .Nëse din dikush si mund ta ndërroj në atë shqiptar.Falemderit
 
AW: Prezentoheni

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
mire se erdhe belushi,
po me se pari shkon ne Kontrollzentrum dhe pastaj ne anen e majt shkon ne Profil bearbeiten dhe shkon ka fundi i faqes aty e ke landesflage dhe e ben Albanian. nese nuk te kren pun tregom se do ti ces do fot masanej.
 
AW: Prezentoheni

Tiungjatjeta te gjitheve nga Zvicra, si po ja kaloni. Eshte ide e mir kjo Bessat qe te flitet Shqip.
 
AW: Prezentoheni

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
mire se erdhe lucky9 dhe te deshiroj caste te kendshme ketu.
po de lucky eshte shum mire qe ata qe nuk din gjuhen gjermane pra cka jetojn ne kosove, shqiperi, maqedoni ne krejt trojet shqiptare dhe ne mundohemi ne gjuhen tone te bukur me i ndihmu.
 
AW: Prezentoheni

Un Jetoj jo edhe aq gjat në Zvicërr prandaj edhe ky nën Forum i kty Forumi të madh është i mirëseardhur për mua edhe pse me lexim nuk kam problem po meshkrim nuk jam edhe i sigurt prandaj spo filloj ende me shkru në gjuhën Gjermane.Po pasi jam në kët rubrik ta shtroj edhe një pyetje se a mundemi ktu me postu diçka me rëndësi si për shembull Mp 3 shqipe apo edhe gjëra të tjera për të cilat kan Nevoj Kolegët tan.Kaloni mir.
 
AW: Prezentoheni

A don të thot se mundemi me hap tema të reja apo vetëm ato Egzistuese kërkoj falje për pyetje të tepërta.
 
Zurück
Oben