Prezentoheni

Dieses Thema im Forum "Këndi Shqipëtar" wurde erstellt von Bessat, 27. Mai 2009.

 1. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.522
  Zustimmungen:
  739
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  Ketu mundeni te prezentoni kush jeni dhe nga jeni:dfingers:
   
  #1
 2. trimi10
  Offline

  trimi10 Ist oft hier

  Registriert:
  27. Mai 2009
  Beiträge:
  153
  Zustimmungen:
  282
  Punkte für Erfolge:
  63
  Geschlecht:
  männlich
  Beruf:
  GIPSER/ Produktion
  Ort:
  NE BOTEN SHQIPTARE
  AW: Prezentoheni

  Mirmrama te gjithve


  une trimi10 nga stuttgarti
   
  #2
 3. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.522
  Zustimmungen:
  739
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  AW: Prezentoheni

  trimi mire se erdhe te uroj disonim te kendeshem ketu ku flitet shqip:hell
  trimi a nuk e ke aktivizu PM
   
  #3
 4. trimi10
  Offline

  trimi10 Ist oft hier

  Registriert:
  27. Mai 2009
  Beiträge:
  153
  Zustimmungen:
  282
  Punkte für Erfolge:
  63
  Geschlecht:
  männlich
  Beruf:
  GIPSER/ Produktion
  Ort:
  NE BOTEN SHQIPTARE
  AW: Prezentoheni

  Mir se ju qesh te gjithve shqiptarve

  Bessat normmal e kom aktivisu PM
  po e shiqoj edhe niher
   
  #4
 5. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.522
  Zustimmungen:
  739
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  AW: Prezentoheni

  jo trimi sa e provova perseri nuk po ben
   
  #5
 6. trimi10
  Offline

  trimi10 Ist oft hier

  Registriert:
  27. Mai 2009
  Beiträge:
  153
  Zustimmungen:
  282
  Punkte für Erfolge:
  63
  Geschlecht:
  männlich
  Beruf:
  GIPSER/ Produktion
  Ort:
  NE BOTEN SHQIPTARE
  AW: Prezentoheni

  bESSAT A MUNDESH MEM TREGU SE SHKA OSHT KJO pm SE NUK PO E KUPTOJ
   
  #6
 7. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.522
  Zustimmungen:
  739
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  AW: Prezentoheni

  aha tash e di trimi duhet te kesh 5 postime atehere ben beni edhe 2 edhe atehere je i aktivizum
   
  #7
 8. trimi10
  Offline

  trimi10 Ist oft hier

  Registriert:
  27. Mai 2009
  Beiträge:
  153
  Zustimmungen:
  282
  Punkte für Erfolge:
  63
  Geschlecht:
  männlich
  Beruf:
  GIPSER/ Produktion
  Ort:
  NE BOTEN SHQIPTARE
  AW: Prezentoheni

  BESSAT A MUNDI EDHE KTU SIKUR ATJE ME E QEL NJE TEM

  Diskutime ( Laberecke ) për DigitAlb-in dhe Tjerë!!!!
   
  #8
 9. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.522
  Zustimmungen:
  739
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  AW: Prezentoheni

  po si jo be trimi mujsh me be cka don ok ketu ku valon flamuri shqiptar mbi nickun
   
  #9
 10. fushkrujs
  Offline

  fushkrujs Guest

  AW: Prezentoheni

  ckemi trim e Bessat
  si je ni e si po ja kaloni

  ju pershendes:thank_you:
   
  #10
 11. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.522
  Zustimmungen:
  739
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  AW: Prezentoheni

  flm ari e nga ty ckemi mir eje si po kalon:hell
   
  #11
 12. trimi10
  Offline

  trimi10 Ist oft hier

  Registriert:
  27. Mai 2009
  Beiträge:
  153
  Zustimmungen:
  282
  Punkte für Erfolge:
  63
  Geschlecht:
  männlich
  Beruf:
  GIPSER/ Produktion
  Ort:
  NE BOTEN SHQIPTARE
  AW: Prezentoheni

  Flm bessat per at shkrimin ma nalt

  flm ari

  po ti sije sipokalon

  a po e shini se negjdo an ka foruma shqiptar
   
  #12
 13. fushkrujs
  Offline

  fushkrujs Guest

  AW: Prezentoheni

  :good:po trim po
  @Bessat dhe timi flm mir jam.
   
  #13
 14. Bessat
  Offline

  Bessat Moderator Digital Eliteboard Team

  Registriert:
  21. November 2008
  Beiträge:
  1.522
  Zustimmungen:
  739
  Punkte für Erfolge:
  113
  Beruf:
  Moderator
  Ort:
  MediaWelt
  AW: Prezentoheni

  trimi si erdhe ketu ne kete forum si e gjete ose me mire me te then si na gjete mu edhe arin besoj se do te jesh edhe ketu i mrekullushem si atje:read:
   
  #14
  trimi10 gefällt das.
 15. trimi10
  Offline

  trimi10 Ist oft hier

  Registriert:
  27. Mai 2009
  Beiträge:
  153
  Zustimmungen:
  282
  Punkte für Erfolge:
  63
  Geschlecht:
  männlich
  Beruf:
  GIPSER/ Produktion
  Ort:
  NE BOTEN SHQIPTARE
  AW: Prezentoheni


  O Bessat allahile amos po kujtoni se ti e ari pom ikni pa e dit une a
  po ju ku te shkoni vi edhe une aty
   
  #15

Diese Seite empfehlen

OK Mehr information

Diese Seite verwendet Cookies. Mit Ihrem Klick auf OK stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Andernfalls ist die Funktionalität dieser Website beschränkt.