Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

podesavanje total tv -a

kneze

Newbie
Registriert
20. April 2012
Beiträge
17
Reaktionspunkte
0
Punkte
1
imam total tv. vec duze vreme nemam uopste prva televizija, happy, rts 1, rts 2itd. Znaci Pink hvatam i druge ali eto ima odredjeni broj programa koje ne hvatam. dali ima neko uputstvo kako da uradim da mogu da gledam sve programe total tv. Kada odem u podesavanje ima odlican signal.

hvala unapred.
 
AW: podesavanje total tv -a

probao sam nekoliko razlicitih frekvencija na vecem delu sam nasao Total TV network ali i dalje nemam rts1 rts 1 happy tv prva. Koja frekvencija, polarizacija, symbol rate i FEC-a je trenutno ispravna za total tv ? Nikako nemogu da pronadjem te informacije. Sve informarcije koje sam pronasao su iz 2009 ili 2010 godine. E sada verovatno nebi lose bilo da unsesem podatke u advanced setup za jedan lnb pa onda frekvencija, polarizacija, symbol rate i FEC-a.
 
AW: podesavanje total tv -a

hvala na podrsci. resetovao sam resiver. e sada na ovom linku koji si mi poslao pise da se odabere za lnb setup "Odaberite opciju None i pritisnite taster OK.
Odaberite opciju Low Band i pritisnite taster OK. Odaberite opciju ULNB-low i pritisnite taster OK." Nasao sam na netu sledece
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
ovde je podesavanje lnb -a sasvim drugacije. Koje je ispravno podesavanje za jedan lnb ? U listi frekvancija ima raznih ne razumem koje podatke (frekvencija itd.) je bitna da bi mogao sve total tv kanale gledati.
 
AW: podesavanje total tv -a

ovde gledaj

 
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…