Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

podesavanje total tv -a

kneze

Newbie
Registriert
20. April 2012
Beiträge
17
Reaktionspunkte
0
Punkte
1
imam total tv. vec duze vreme nemam uopste prva televizija, happy, rts 1, rts 2itd. Znaci Pink hvatam i druge ali eto ima odredjeni broj programa koje ne hvatam. dali ima neko uputstvo kako da uradim da mogu da gledam sve programe total tv. Kada odem u podesavanje ima odlican signal.

hvala unapred.
 
AW: podesavanje total tv -a

probao sam nekoliko razlicitih frekvencija na vecem delu sam nasao Total TV network ali i dalje nemam rts1 rts 1 happy tv prva. Koja frekvencija, polarizacija, symbol rate i FEC-a je trenutno ispravna za total tv ? Nikako nemogu da pronadjem te informacije. Sve informarcije koje sam pronasao su iz 2009 ili 2010 godine. E sada verovatno nebi lose bilo da unsesem podatke u advanced setup za jedan lnb pa onda frekvencija, polarizacija, symbol rate i FEC-a.
 
AW: podesavanje total tv -a

hvala na podrsci. resetovao sam resiver. e sada na ovom linku koji si mi poslao pise da se odabere za lnb setup "Odaberite opciju None i pritisnite taster OK.
Odaberite opciju Low Band i pritisnite taster OK. Odaberite opciju ULNB-low i pritisnite taster OK." Nasao sam na netu sledece
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
ovde je podesavanje lnb -a sasvim drugacije. Koje je ispravno podesavanje za jedan lnb ? U listi frekvancija ima raznih ne razumem koje podatke (frekvencija itd.) je bitna da bi mogao sve total tv kanale gledati.
 
Zurück
Oben