Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Pitanje u vezi nasih kanala.

AW: Pitanje u vezi nasih kanala.

hmmmm
nemam var/cccam/key; otpakovao i tu su var/tuxbox/plugins
pa sam i ja to pod /var/tuxbox/plugins,
dvije "Dateien" .cfg i .so
i izgleda da sam uspio, bar na prvi pogled
uglavnom je sve tu, pod einstellungen,
al mi javlja gresku prilikom instalacije
pa nista,
 
AW: Pitanje u vezi nasih kanala.

znaci nista od toga,vjeruj da nisam to jos ni probao,Kolega je negdje nasao pa zao ti nemogu bas dati tacne Info...
 
AW: Pitanje u vezi nasih kanala.

Pozdrav svima...
ja koristim Nokia D-Box 2 i CS bez kartice,nalazim se u NRW / Njemacka i imam Unity Media, do prije par dana sam mogo da gledam NTV Hayat i najednom je sve pocrnilo, pink imam i dalje...jel jos neko imao problema sa tim i jel nekom poznato u cemu je problem....unaprijed Hvala !
 
AW: Pitanje u vezi nasih kanala.

to zavisi do tvog Share Partnera od kog uzmias CS,pitaj njega dali radi kod njega
 
AW: Pitanje u vezi nasih kanala.

pozdrav ljudi. ja sam veoma nov u ovim stvarima. htjeo sam da nabavim reciver preko kojeg mogu gledat sto vise nasih programa i naravno S_K_Y B_U_N_D_E_S_L_I_G_U. i citam da je to,tu i tamo moguce sa CS. moje pitanje je dali neko od vas moze da mi sta preporuci i da mi da savjet kako je naj bolje da ja to izvedem i koji reciver je naj bolji za takve stvari,naravno da nebude nesto skup. zivim u njemackoj NRW Münster hvala vam svima unapred H_V_A_L_A H_V_A_L_A
 
AW: Pitanje u vezi nasih kanala.

pozdrav i tebi. kao prvo treba ti reciver za CS, ovde kod nas na DEB-u mozes kupit jeftin DM500 pa evo ti LINK. onda ti treba neki oficielni abo, naprimjer neki od xxx abos jer su oni najjeftiniji a puno su trazeni. evo ti Link veralten (gelöscht) i za to. kad to sve nabavis onda se javi pa da ti pomognemo oko stimanja recivera. jos jednom pozdrav!!!!!!:emoticon-0178-rock::emoticon-0178-rock::emoticon-0178-rock:
 
AW: Pitanje u vezi nasih kanala.

I naravno satelitsku antenu. Za Sky Bundesligu poziciju astru 19,2° i za nase kanale bi ti najbolje bilo eutelsat 16°
 
Zurück
Oben