Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

PH Medialink bp hd

jimmi12

Newbie
Registriert
23. September 2008
Beiträge
14
Reaktionspunkte
0
Punkte
21
Czolem!! Mam maly problem z z dekoderem PH MEDIALINK BP HD .Kiedys lecialo wszystko bez problemu ale od pewnego czasu niektore programy znikaja Polsat Film TV sport TV6 zmienily frekwencje
i moj dekoder za chiny nie moze ich znalesc ? Moze ktos wie co trzeba zrobic!!
 
AW: PH Medialink bp hd

Hey !Tez tak myslalem ale niezabarco wiem gdzie go szukac ?
 
AW: PH Medialink bp hd

servus sprobuj tu Link ist nicht mehr aktiv. to jest to medialink i do black panter
 
AW: PH Medialink bp hd

Czolem ! Dzieki za podpowiedz ale jest male ale mam wbite w dekodera kilka settingow Darki.. dso ... owl.. z 2012 innych nie znalazlem . Wie moze ktos czy wystarczy przez internet updaten i czy to cos pomoze?
 
AW: PH Medialink bp hd

hi ,trudno powiedziec nie znam twojego resiwera musisz wyprubowac,jak bys mial taki jak ja to moge wiecej pomoz,a wtej sytuacji....:emoticon-0113-sleep
 
AW: PH Medialink bp hd

HEY!To wogole jakis dziwolong trudno do niego cos znalesc!
 
AW: PH Medialink bp hd

hi,spraw se nowy,najwyzszy czas wez Dream 800HD SE moze byc Clon kupilem taki do syna jest zadowolony i niedrogi
Link Removed
tu masz namiary,bedziez zadowolony!!!
 
Zurück
Oben