Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Oberschlesien

AW: Oberschlesien

gorol hanys dwa bratanki i do kisty i do szolki :DDD

zas widza jakies z dzwignietym nosem do gory co byle co uslyszom albo przeczytajom zaro sie czujom obrazone :DDD
 
AW: Oberschlesien

skonczyc z tym pisaniem, bo zaczynamy od nowa. ktos pröbuje nas sprowadzic do swojego poziomu .
 
AW: Oberschlesien

Dobra to teraz ja cos powiem , mozna sie z pogladami nie zgadzac , kazdy ma swoje poglady i powody dlaczego wyjechal , Histori tez nikt juz niezmieni, ale to forum bedzie prowadzone jak bylo jezeli sie to komus nie podoba to nie musi tutaj zagladac lub pisac, i na koniec @henio11 tak jak piszesz i wyzywasz od :v....deutschy to masz 11 lat napiszesz jeszcze raz w tym stylu to przez pare tygodni bedziesz tylko czytal posty .
 
AW: Oberschlesien

Hallo!

Teraz dopiero trafilem na ten watek,serdecznie pozdrawiam wszystkich.
Nie jestem wprawdzie slazakiem ale mam zone ktora jest.
Po slasku nie "godom"ale rozumiem i dlatego zapytam czy ktos ma namiar albo ma "Biesiade slaska" ale ta pierwsza co byla kiedys
ok 1995 na TV Polonia.
Bylbym wdzieczny za pomoc w znalezieniu.

Pozdrawiam
 
AW: Oberschlesien

To bylo tam,teroz juz zanami tu sie wlekom,i zas sie zapierdoli wszystko.
Na Frynie na jednym kole,
cisnom drapko trzi gorole.
Przi lenkradzie je tyn z glacom,
te dwa ynksze nic niy znaczom.

Glacok richtung tym dwom dowo,
jechac kołym przeca zdrowo!
Krynci w prawo ,krynci w lewo
chnet przidupiom w jake drzewo!
 
AW: Oberschlesien

anton , a ty skad bo tyn rocznik , to hyba moj:drinks:
 
AW: Oberschlesien

A to pamiyntocie o wulcach ,
Na slonsk przyjechaly gorole na jednym zepsutym kole?
 
AW: Oberschlesien

ja ja , to z tym kolem to byl cud

jechol do Sosnowca na kole , a wracon nazot na rowerze :DDD

wulow i gorolow w katowicach przy grubie to jak mrowkow w mrowisku :DDD

tera sie wszystkie za rodowitych slazokuw uwazajom , bo na grubie robiom , albo robili
 
AW: Oberschlesien

No dyc karminadli sie najedli a kreplami poprawili z kiblym po sztrom na dole lotali i w Odrze abo wolczance lazilz na zolyty .
 
AW: Oberschlesien

63 to nojlepszy rocznik, tyz mi sie udalo na niego chycic. Ruda SL./Bytom
 
Zurück
Oben