Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

Oberschlesien

AW: Oberschlesien

sprawdzian do slonzokow, co znaczy turej sie, ? a do tych co twierdza ze sa prawdziwymi niemcami, jak sie nazywo fyrtok po niemiecku
to chyba mo byc turlej sie ? > nie tażaj się, albo nie fyrlej bo dostaniesz fyrlackom po gnyku
a tam paplosz i paplosz, srosz gupoty boroku bo gorole to tysz szwarne hopy ino łoni nie do roboty, harowac nie umią fircyki takie.
klocek i szychta,
Grüß Gott !
 
AW: Oberschlesien

@Link Removed

nie z tramwajowni ino z bogucic , dokladnie z zamego srodka bogucic , kolo gruby katowice zech mieszkol ( przez park )
 
AW: Oberschlesien

heheheheheeheheheh kiedys zech tam nan zolyty poszed na osiedle za kosciolym dobrze ze zech chopcow nz gksy znol bo inaczy bez zymbow do dom te Chodziles do Marcholta?
 
AW: Oberschlesien

jo tyz , ta miolech kumpla marian prochota kas tam mieszkol
 
AW: Oberschlesien

jo mieszkol kolo Slowianu Katowice na 1 Maja, przy przejezdzie kolejowym

- - - Aktualisiert - - -

Eugen nie znosz ty familia Cholewa,z Bogucic
 
AW: Oberschlesien

@Link Removed
moja matka jest z Laurahütte :emoticon-0136-giggl

widza ze tukej same swoje som co przez miedza my sie widzieli i napewno nie roz w banie zusamen szczasli :whistle2:
 
AW: Oberschlesien

wto wiy , ja to bylo downo i ny prowda jak sie po szaberpalzu lotolo ( starym kolo slaskich !) jak jeszcze katowice bylo katowice a ny qw... manhatan !! ny aby nybylo fajnnie jest czysto teraz nic w lufcie ny loto ale to poleku juz nie moje katowice , jak francik bula jeszcze po choldach lotol abo nad rawa sie jabole pilo


@czutok :
widza ze tukej same swoje som co przez miedza my sie widzieli i napewno nie roz w banie zusamen szczasli
ale ny w 15 !!!
 
Zuletzt bearbeitet:
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…