Dies ist eine mobil optimierte Seite, die schnell lädt. Wenn Sie die Seite ohne Optimierung laden möchten, dann klicken Sie auf diesen Text.

nx.xx.com

Status
Für weitere Antworten geschlossen.
AW: nx.xx.com

Nije mi jasno sta je @szonic menjau u mom postu,drugom po redu.
Dali je ovo neka zaxxxxncija.
Sve je ostalo po starom ali stoji da je menjao.
 
AW: nx.xx.com

Nije mi jasno sta je @szonic menjau u mom postu,drugom po redu.
Dali je ovo neka zaxxxxncija.
Sve je ostalo po starom ali stoji da je menjao.

"mi menjamo noc za dan", jedna je od ekv legendarnih pjesama ... kak velis sve je ostalo po starom, tak da nema beda ... na sf-u bi rekli kriva je scripta, immer wieder ...
 
AW: nx.xx.com

@sbanane,

mislim da bi bilo dobro ak se ovdje prijavi vise clanova iz exyu, ja sam jednog vec priupitao... a s obzirom da je poznat na sat sceni, vjerujem da ce doci i drugi. no uvesti zabranu za postavljanje istih za adm i mod, jer u suprotnom bjezim
 
AW: nx.xx.com

.......no uvesti zabranu za postavljanje istih za adm i mod, jer u suprotnom bjezim
zabrana nema kod nas. imas uslovi koji trebas da ispunis da bi dosao do te titule.

mislim da nama trenutno ne trebaju admini bzw. moderatori za nasu sekciju. mada je to licno moje misljenje ali nikad se nezna:JC_hmmm:
 
AW: nx.xx.com

zlatno pravilo koje svuda treba postovati, sve probleme sa drugih foruma ne prenositi dalje nego ih rijesiti tamo gdje su i nastali
 
AW: nx.xx.com

pošto je ovo zastarilo i kako izgleda več riješeno.. može komotno pod katanac...
 
Status
Für weitere Antworten geschlossen.
Für die Nutzung dieser Website sind Cookies erforderlich. Du musst diese akzeptieren, um die Website weiter nutzen zu können. Erfahre mehr…