Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

NC+ 21Entitements

gromek32

Ist gelegentlich hier
Registriert
3. April 2011
Beiträge
54
Reaktionspunkte
6
Punkte
28
Witam
mam problem po Aktualizacji karty dastalem tylko 21 Entitlements podejzewam ze moj oscam jest za stary 11691
moze ktos cos jakiegos linka z oscam podesle
Decoder Golden Media XPEED LX1
Image PKTeam
 
Witaj,

Jeśli otrzymałeś tylko 21 entitlements po aktualizacji karty, to może to oznaczać, że twoja karta jest przestarzała i nie posiada już pełnej listy entitlements. W takim przypadku musisz skontaktować się z dostawcą karty i poprosić o aktualizację.

Jeśli chcesz zaktualizować swoją wersję oscama, możesz to zrobić na kilka sposobów. Możesz pobrać najnowszą wersję oscama ze strony oficjalnej (
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
), lub skorzystać z repozytorium oscama w swoim systemie operacyjnym.

Jeśli korzystasz z systemu operacyjnego Linux, możesz zaktualizować oscama za pomocą menedżera pakietów. W przypadku systemu Ubuntu, możesz użyć następującego polecenia w terminalu:

sudo apt-get update
sudo apt-get install oscam

Jeśli korzystasz z systemu operacyjnego Windows, możesz pobrać najnowszą wersję oscama ze strony oficjalnej i zainstalować ją na swoim komputerze.

Pamiętaj, że przed aktualizacją oscama należy wykonać kopię zapasową plików konfiguracyjnych, aby uniknąć utraty danych.

Mam nadzieję, że to pomogło. Jeśli potrzebujesz dalszej pomocy, daj mi znać.
 
posiadam decoder sat na systemie enigma image PKTeam
nie chce mi otwierac tej strony
mozesz mi powiedziec jaki oscam jest potrzebny
 
kanaly dalej dzialaja wszystkie?
 
ten problem ze nie wszystkie np polsaty nie dzialaja
 
A co pisze Log na tych kanalach?
Jak ci pakietu brakuje na karcie to ale nie OScam winny.
Z kad masz Karte, bezposrednio z NC+?
 
Konfiguracja Oscama i log jak wygladaja na kanalach co nie dzialaja?

EDIT
Invalid Sid znaczy ze blokujesz np. przez OScam.services
 
a reszta konfiguracji?

Invalid czy Invalid SID znaczy ze TY blokujesz gdzies ten Kanal, OScam tu nie winny
 
zamien te wpisy z:
nagra_read = 1
detect_seca_nagra_tunneled_card= 0

na
nagra_read = 0
detect_seca_nagra_tunneled_card= 1
 
witam
zmienilem tak jak posales i narazie bez zmian
zastanawiam sie czy nie dzwonic do Cyfry ale co im powiedziec ze Polsat nie odbiera ???
 
Puść se sam nową aktywację przez icok , czasami karty się blokują , zadko ale się zdarza
Albo włóż kartę do oryginalnego odbiornika albo modulu CI ( nie wiem co tam masz za orginalne hardware ) włącz TVP1 albo Polsat i poczekaj chwilę

Gesendet von meinem Power mit Tapatalk
 
Zurück
Oben