navigon polski jezyk

Dieses Thema im Forum "NAWIGACJA" wurde erstellt von xxbruno, 28. Oktober 2012.

1. xxbruno

xxbruno Newbie

Punkte für Erfolge:
    1
    czesc wszystkim. szukam glosu polskiego do navigon 4350 max ale teras mama juz 7.7.6 wersjon . po niemiecku chodzi wszystko dobrze mam glos ale jak dodalem polski glos (KATARZYNA) to navigon GO NIEWIDZI I NIEMOGE PRZELACZYC mam glos tylko orginal juz z przed dwoch lat moze jest jakis nowy? PROSZE O POMOC I DZIEKUJE JUZ ZA ODPOWIEDZ!

ps szukalem na forum ale nic nieznalazlem a stare linki niedzialaja:fie:

2. phantom

Nervigen User Advertisement

3. darius1

darius1 MFC Digital Eliteboard Team

Punkte für Erfolge:
    113
    AW: navigon polski jezyk

jak sie nie myle Katarzyna jest TTS wiec potrzeba klucz wpisac na TTS

xxbruno gefällt das.
  4. zelich

zelich Newbie

Punkte für Erfolge:
    3

Witam,
    podepne sie pod temat. Na moim S3 mini zainstalowalem Navigon Select Europa 4.7.1
    . Po przejsciu z niemieckiego na jezyk polski okazalo sie, ze nawi ma tylko jeden zenski glos, w opcjach nie ma mozliwosci wybrania innego glosu, poprostu nie ma przycisku wybierz inny glos. Moze podczas instalacji poszlo cos nie tak. Jak to u Was wyglada? Macie tez tylko jeden glos w wersji polskiej? Po przejsciu na niemiecki mam do wyboru kilka glosow (Bruce Willis, Julia, Heinz i wiele innych).
    Drugie pytanie, czy udalo sie juz komus znalezc i wgrac glos Holowczyca lub Czesia na Navigona?

5. xxbruno

xxbruno Newbie

Punkte für Erfolge:
    1

witam.
    mam navigon 4350 max przy wersji 7.7.6 mialem problem z glosem po POLSKU ale teraz mam nowa wersja 8.2.5 flow i wszystko chodzi dobrze mam glos katarzyna .
    niewiedzialem nawet ze sa inne glosy po polsku /Holowczyca lub Czesia/ prawdopodobnie zrobiles gdzies maly blad powtoz instalacje.

6. zelich

zelich Newbie

Punkte für Erfolge:
    3

Glos Holowczyca, Czesia i wiele innych sa dostepna na AutoMape i chyba na TomToma. Zdobylem te glosy ale pliki mialy koncowke *.voice. Udalo mi sie je rozbic na pojedyncze *.wav i dalej d**a. Te pojedyncze pliki z koncowka wav trzeba przerobic na jeden plik *.nfs i to jest w chwili obecnej najwiekszy problem. Katarzyna prowadzi dobrze ale sztywniacko, prosze skrecic w lewo, prosze... Holowczyc robi to troche na wesolo.

7. xxbruno

xxbruno Newbie

Punkte für Erfolge:
    1

dobrze wiedziec . musze sprubowac moze sie cos uda z tym zrobic.Dziekuje za wiadomosc.Szkoda ze to forum polskie tak malo zywe tu jest a napewno jest tu nas wielu.

8. zelich

zelich Newbie

Punkte für Erfolge:
    3

Gdybys cos znalazl, to daj znac. Zrobie tak samo.

Diese Seite empfehlen

OK Mehr information

Diese Seite verwendet Cookies. Mit Ihrem Klick auf OK stimmen Sie der Verwendung von Cookies zu. Andernfalls ist die Funktionalität dieser Website beschränkt.