Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

msn virus

sbanane

Best Member
Boardveteran
Registriert
20. Februar 2009
Beiträge
1.239
Reaktionspunkte
1.180
Punkte
373
Ort
192.168.178.1
pozdrav drustvo

imam neki problem sa messenger. celo vreme salje spam mailovi mojim kontaktima. ima li neki slican problem ili resenje za to. sada sam promenio pass mozda ce to pomoci. momci izvinite sto dobivate ove mailovi od mene. mada mozda treba nekom one plave tablete sto se reklamiraju u te mailove. ;D
 
AW: msn virus

to sigurno tebi treba,pa ga reklamiras u dogooru sa nekim!ja sam te jos pre godinu dana pitao sta mi saljes ovo,a ti nista!stavi ovaj "aMSN"i promeni password!
 
AW: msn virus

Ma nema vajde pisat i molit covek ubi sa mejlovima a kao fol nemore nista da preuzme jedino mi preostaje da ja zamenim e-mail i da pazim drugi put kome dajem e-mail
 
AW: msn virus

MSN Photo Virus Remover

Nadji ovo na netu.
Ako ne nadjes javi se poslacu ti ja
 
AW: msn virus

par dana sam bio miran al opet od juce ubi me mejlovim
al ako stvarno nista nemozes da uradis onda jedino preosataje da menjam e-mail mada nije mi do toga al cu morat
 
Zurück
Oben