Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

moze li se kopirati orginal abo (tv total) kartica

glischa

Newbie
Registriert
4. Oktober 2008
Beiträge
8
Reaktionspunkte
0
Punkte
1
Pozdrav svima imam jedno pitanje

Drugar je abonrao tv total dole kod nas ima li neka sansa da kopiram njegovu karticu za tv total ako ima sta mi treba za to.

Pozdrav iz Hladnog Berlina
 
AW: moze li se kopirati orginal abo (tv total) kartica

Du musst dich Anmelden oder Registrieren um den Inhalt der Angebote zu sehen!
Prijatelju ako bi to tako lako bilo onda bi svaki kopirao sa Nero :dance3:
Zaboravi to! Jedina mogucnost sa tom kartom da ti sebi uzmes jedan Dreambox i tvoj prijatelj da ti salje Liniju!
Pozdrav
 
AW: moze li se kopirati orginal abo (tv total) kartica

To zasad ne ide. Mozda ima neki glavonja na ovom svetu da i to moze da uradi, ali zasad koliko je meni poznato nisam nigde procitao i video da to moze. Kad pogledam sta ovi neki sa bankovnim karticama rade onda se i sam pitam dali je to moguce i sa abo kartama. Postave svoj citac karti na geld automat, i tako ga zamaskiraju sa svojom maskom da ti uopste ne primetis dok guras svoju kartu. Cim si gurnuo kartu oni su podatke od tvoje karte procitali, i odmah u roku od jednog dana naprave kopiju od tvoje karte. jos postave jednu malo skrivenu kameru da tacno vide koji ti pin ukucavas i to je to. Sledeceg dana konto prazan! Ovi iz istocne Evrope su maheri za takve stvari.
 
AW: moze li se kopirati orginal abo (tv total) kartica

Pa za pocetak ti je potreban dreambox i jedna abo kartica za razmijenjivanje...ovde imas malo objasnjeno o svemu tome...pa dok ne dobijes box i karticu mozes malo da proucis o svemu tome...poslije ovde na forumu gdje bude zapelo mozes da zatrazis pomoc ali prvo se malo upoznaj sa materijom:
Digital Eliteboard
Digital Eliteboard
 
AW: moze li se kopirati orginal abo (tv total) kartica

moze se sigurno, najpre oni sto proizvode te karte. stvar je utome da nepostoji trg za to. isplatnije je bancne-karte kopirati nego pay-tv karte.
 
Zurück
Oben