Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Total tv Kartica i smargo

AW: Total tv Kartica i smargo

Es würde in jeder DM gehen mann müsste den Strom vom Cartenlese auf 3.3 V umlöten
 
AW: Total tv Kartica i smargo

Raja ovako imam TTV karticu novu radi na smargo i debian serveru frekvencija je 3750000 primijetim na pojedinim kanalima da ledi s vremena na vrijeme koristim CCcam 2.21!!Ako ima neko da mi pomogne da vidim je li do CCcam mislim na verziju ili je do frekvencije znaci ako neko ima slicnu konfiguraciju i radi mu dobro sa novom karticom da mi kaze kako je postavio u CCcam-u!!
Pozzz
 
AW: Total tv Kartica i smargo

meni je jedino super radilo dobro na Cccam 2.1.2 i MHz 5000000 !
Sve ostale verzije od Cccam nije bio stabilan ECM time, tako je moje iskustvo sa TTV i Cccam.
Zato sam presao na Oscam.
 
AW: Total tv Kartica i smargo

kod mene ovako u cfg i radi pa rastura,nema seckanja nikakvoga!moja je stara karta,a ti isprobavaj sa tim frekvencijama,mada ne mora da znaci da je do toga!ima dosta stvari koji mogu da uticu,od samog servera,da nesto nije sa njim u redu do eventualne preopterecenosti karte!

SERIAL READER: /dev/ttyUSB0 smartreader+
SMARTCARD CLOCK FREQUENCY: /dev/ttyUSB0 7400000
BOXKEY: /dev/ttyUSB0 09 6A xx xx
 
AW: Total tv Kartica i smargo

@paradox
kod tebe je stara karta, a kod nas je nova.
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Total tv Kartica i smargo

Probao sam ja ia sa 4800000 frekvencijom ali isto mi ispadne!!
Eh sad ima i do toga koliko njih vuce tu karticu nekad bude 10-ak valjda nije puno??
Pozz
 
AW: Total tv Kartica i smargo

mogu i preko 15 klienta da gledaju preko tu kartu bez trzanja na isti kanal. vidi da promenis smargo za test ako postoji mogucnost. pokusaj bez taktiranje. itd
 
AW: Total tv Kartica i smargo

Ovako raja na CCcam 2.1.4 i frekvenciji 5Mhz oko 0.230 ali mi varira ode 0.95 na 3,75 Mhz imam ecm preko 2,5 do 3!!
Na 4,8 isto kao na 5 šta mislite dokle bi mogao ići da nadjem optimum ili je nesto drugo u pitanju!!??Pozz
 
AW: Total tv Kartica i smargo

pozz
kod mene radi nova kartica ovako u smargu ito rastura :dance3:

SERIAL READER : /dev/ttyUSB0 smartreader+
SMARTCARD CLOCK FREQUENCY: /dev/ttyUSB0 6000000
BOXKEY: /dev/ttyUSB0 0B XX XX XX
B: /dev/ttyUSB0 01
TRY ALL CHIDS : /dev/ttyUSB0
 
AW: Total tv Kartica i smargo

Ne moze kod mene na toj frekvenciji ne vidi mi karticu nikako!!
Ipak hvala!!
 
AW: Total tv Kartica i smargo

sada ja neznam kako si prikljucio smargo preko huba ili direktno u pc. probaj ove variante jos. ako to ne pomaze onda formatiraj pc ponovo. mozda si kod instalacije nesto zeznuo. malo vise informacije isto ne bi bilo lose. kakvi hardware imas. naprimer dali imas hdd ili cf-kartu. obican debian ili debian sa ipc paketom itd.....

pozdrav
 
Zurück
Oben