Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Max TV Cro

AW: Max TV Cro

Sve zavisi ko nudi i koliko ih je nakaceno na tu Karticu..
i ja imam iz dva izvora..jedan radi stabilno i ne full..dok drugi trza i ecm skace nagore..
a isto nije full...
 
AW: Max TV Cro

Evo na jednom Forumu pise da kartica radi u Atlasu e sad koliko je to istina, kad bi sad jos neko mogo probat.
 
AW: Max TV Cro

Puste price i magla, nema od toga nista to je samo takticka varka "doticne" koja uopste i nije doticna, odete na bilo koji sat forum i tu je taj nick:emoticon-0114-dull:
 
AW: Max TV Cro

Ja sam imao full i radilo je ok dok nije server morao da vrati zbog cega necu ovde javno.Sad trenutno isto imam ali ne svi kanali i ne radi stabilno
 
AW: Max TV Cro

Kod mene 90% kanala od Max TV rade stabilno bez trzanja ..
 
AW: Max TV Cro

na svim forumina se javlja ista prica mislim da se sa nama malo zezaju vuku nas za nos :325:
 
AW: Max TV Cro

I kod mene RTL i NOVA idu super ali RTL-Plus i 24 Sata neman skoro signala jel je tu frekvencija toliko losija???
 
AW: Max TV Cro

POzdrav,

nije problem do linije nego do prebukiranih frekvencija oko tih kanala : kada pogledate maxtv 11512 h 30000 3/4 8psk, pokraj rumuni na 11512 v 29950 2/3 8 psk pa onda francuzi (doduse africa beam) na 11512 h 30000 8/9 Qpsk.

Pa sad sastavite tri transpondera tako usko zajedno na gotovo slicnim frekvencijama i zelite dobar signal.

Mora se koristit ipak veca antena i sto bolji lnb da bi se mogla maxtv frekvencija isfiltrirat bez gresaka.

To je moja kontatacija i jos par kolega sto sam cuo sa drugih foruma.

Kada budu pomakli te kanale na drugoj frekvenciji bice i to rijeseno .

Moje misljenje...

Pozdrav
 
Zurück
Oben