Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Koji HD receiver podrzava Totaltv karticu bez modula???

AW: Koji HD receiver podrzava Totaltv karticu bez modula???

zdravo Murati! Octagon 1008 hd sa kojim sw cita total tv kartu, jasam ubacio V 10844 ali nece da cita cak i pise ne vazeca karta ako moze pomoc .Hala!
 
AW: Koji HD receiver podrzava Totaltv karticu bez modula???

zdravo zubi...

nazalost ti nemogu Pomoc..nisam njega probao..tako dati nemogu ni da odgovorim..
 
AW: Koji HD receiver podrzava Totaltv karticu bez modula???

Zdravo drustvo! dali neko koristi Dreambox 500 HD sa Total Tv kartom normalni abo bez CS i kako radi taj box jel cita karticu u intrn slot ili sa smargom, da li se grije na intern slot posto neko kazu da puno grije,kupio sam Octagon 1008 hd pa nista ne vrdi ne mogu nista sa njim da uradim ocu da vratim i da uzmim Dream 500HD. POOOOZ!
 
AW: Koji HD receiver podrzava Totaltv karticu bez modula???

Halo pomoc: da li neko znoa radi Total kartica sa Octagn 1008 ili1018 hd .
 
AW: Koji HD receiver podrzava Totaltv karticu bez modula???

Radi sa 1008 hd provereno sigurno okreni cip karte na gore
 
AW: Koji HD receiver podrzava Totaltv karticu bez modula???

Pozdrav svima,
posto se postavlja toliko puno pitanja u vezi total tv kartica i resivera, pa pitao bih i ja nesto.
Posedujem vantage hd s7100 sa kojim sam izuzetno zadovoljan i abo karticu total tv-a koju trenutno koristim u originalnom echolit boxu, dali postoji mogucnost da karticu koristim u vantagu i sta bi trebalo da podesim odnosno izmenim ako je ikako moguce???
U vantagu se nalazi sledeci software 025501HD.hdp.
Probao sam da ubacim karticu u jedan od integrisanih slotova, medjutim nema slike osim sto dobijem informaciju na ekranu da sam u slot ubacio videoguard karticu.
Hvala unapred za pomoc!!
 
Zurück
Oben