Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

koji receiver za nase programe?

Dane1

Newbie
Registriert
10. September 2009
Beiträge
1
Reaktionspunkte
0
Punkte
1
htio sam se informirati u vezi nasi programi hrt,totaltv itd. preko cs pa imam pitanje prvo koji receiver trebam koliko je najjeftinije, trenutno imam stari humax vaci5300 dali za time mogu nesto poceti? kao drugo trenutno imam kabelski internet preko unitymedia dali to funkcionira za cs? kao trece gdje mogu kupiti receiver koji vec namjestit za cs i preplatit se?


hvala unaprijed
 
AW: koji receiver za nase programe?

zdravo..

Taj sto imas nemoze nista stime..za CS je naj povoljniji dreambox 500s ..
sto se tice te predplate..to se ovde na Forumu nepodrzava..jer payserveri nisu
dobro dosli..
 
AW: koji receiver za nase programe?

Da ne otvaram novu temu imam pitanje treba mi jedan reciver za druga ali neznam sta da mu kupim mislio sam Edisona ili nesto slicno Mozda opticum X403 pa me interesuje kakva iskustva imate da mi pomognete.svaki komentar je dobar.
 
AW: koji receiver za nase programe?

ja ti mogusamo rec,nemoj nikako taj opticum..Box je Katastrofa..
ako hoces bas HD..londa probaj onaj Octagon HD..radi Super..za male Pare..
 
AW: koji receiver za nase programe?

Octagon SF-1008se HD Intelligence dobijes vec za 150€ u njemackoj. Za te pare ne boljeg.
 
AW: koji receiver za nase programe?

Ma znam ja za Octagona imo sam ga ali nema ga ispod 200 sa postarinom a on i nije nesto bas zagrijan da da toliko pa sam mislio nesto do 120 eurona kao edison argus mini IP ili picolo
 
Zurück
Oben