Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Kart paylasim yaskami

fani

Newbie
Arkadaslar bu Formda kart paylasim yasakmi yani arkadaslar aralarinda kart paylasim yapmak yasakmi.

Benim Lokal kartim var paylasim icin Lokal karti (Hop1) olan Arkadaslarnan Paylasim yapabilirim.

Saygilar

AW: Kart paylasim yaskami

hayir yasak degil...kartpaylasim bölümümüz bile var, ama 50 mesajdan fazla olmasi gerekiyor, sifreli o bölüm...yönetim böyle karar aldi

50 Tane mesajmi ! bana simdi simdi verilse su anda girilmeyen bölüme 100 mesaj yazarim.

neyse saglik olasun bir gün olur 50 mesaj yazariz.

Saygilar.

ben birde burada tesekküt edeyim:JC_hmmm:

ya danke buttonuna tıklasam, 50 mesaj dolmayacak, yazılı teşekkür edeyim dedim mesajlar çoğalsın diye, bu seferde adminlerden yazılı teşekkür etme board kurallarına aykırı danke buttonuna tıkla diyorlar !!!!

renkdaş bunu sakın 42 diye sayma.istersen sen sil, ben bu 42. mesajı kendim iptal edebilirsem edeyim. valla artık bir şey yazmayada korkuyorum ha. peki mp3 falanda yükleyemiyorum değilmi diğer arkadaşlar indirsin diye değilmi. boardda resim ekliyorlar eklemeyi bilsem ekleye ekleye .... ya boşver . dediğim gibi bu mesajı sayma rica edeyim lütfen sil. slm

Selam millet.

1. Bora´ya tesekürler forumu cok güzel yönetiyo!
2. simdi ben 50 mesaj yazarsam bu forum da özel yere girme hakimi olcak!
Öyle yabancilarla CS yapmak biraz thelikeli degilmi sifre filan olaylar yüzünden!

kusura bakmayin daha canak anten almadim bile haftaya geliyo! bunun icin saten burda bitene Thema acicaktim!

yani siz almanyadan filan benimle CS bile yaparsiniz demeki?

Zurück
Oben